POTVRZENO - LEOŠ MAREŠ SE VRACÍ NA NOVU!

STYLEnew.cz Vám jako PRVNÍ přináší informaci, která mnohé překvapí, další zaskočí, jiné šokuje… LEOŠ MAREŠ se opět objeví na televizních obrazovkách! Vrací se na Novu a bude hlavním moderátorem pořadu Česko Slovenská SuperStar 2018! A médii již avizovaná o třináct let mladší Jasmina Alagič mu bude sekundovat.

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale stejně tak platí, že výjimka potvrzuje pravidlo. Obě nepsané pravdy platí a tak v tuto chvíli nemá smysl předjímat, jak dopadne Leošův návrat na Novu a do formátu, který už několikrát moderoval. Letošní ročník této televizní reality show, hledající nové pěvecké tváře, kterou vymyslel dnes již sedmapadesátiletý rodák z Kypru Simon Fuller, Nova pochopitelně patřičně prezentuje, aby k obrazovkám přilákala co největší množství diváků. Zde je ovšem potřeba zmínit, že „nejvíc“ vždy zabírá originál, a pokud hodlá mít televize z letošní SuperStar absolutní trhák ve sledovanostech, měla by být patřičně kreativní a originální. I když se jedná o převzatý formát. Tak uvidíme …

        Ale nyní zpátky k jednačtyřicetiletému rodákovi z Berouna, který se po delší pauze vrací na obrazovky.  Leoš má na rozdíl od ostatních, a je třeba říct i velmi kvalitních a oblíbených, tuzemských moderátorů výhodu. Buď ho milujete, nebo ne. Je jedno, zda to druhé ze závisti, nebo jen z nějakého vlastního pocitu, i když ho neznáte osobně. A tímto se může pochlubit jen málokdo, ovšem pro svět showbyznysu se bezesporu jedná o trumf k nezaplacení. Buď – anebo, NIC MEZI TÍM!     

     Leoš se od konce února dostane opět do patřičného mediálního zájmu, a i když se může zdát, že za ta léta svého působení v branži je už praktikami tuzemského showbyznysu a světa některých zdejších médií otrkán, opravdu mu v tomto směru není co závidět! Vrací se tzv. na místo činu, kde odstartoval svou mediální kariéru, na obrazovky televize, která se s ním před lety rozešla. A nyní, po vzoru dalšího rčení „Nikdy neříkej: Nikdy!“ byl Leoš Mareš Novou osloven a vybrán na post moderátora televizního pěveckého klání, které startuje už příští týden, konkrétně v sobotu 24. února dvacet minut po dvacáté hodině. Moderátor nabídku přijal a nyní je pouze a jen na něm, jestli bude dostatečně „originální“, empatický, zábavný, aby dokázal Nově, že se jí tento krok vyplatil. A že nyní stojí Leoš před poměrně zásadním obdobím své moderátorské kariéry, dokládají i jeho vlastní slova! „SuperStar je primetimový pořad a tak, jak je nastavený, je geniální, bez ohledu na to, kdo ho bude moderovat. SuperStar si vystačí sama," řekl, když se koncem roku 2012 dozvěděl, že do připravované další řady této soutěže s ním už Nova nepočítá a on se s působením na nejsledovanější televizi v zemi rozloučil. Tím spíše si nyní bude muset dát s celým kreativním týmem, jež se na další řadě SuperStar podílí, záležet, aby dokázal, že vlastně není jedno, kdo a jak moderuje hlavní pořad sobotního večera na Nově. Necháme se překvapit, jestli půjde v tomto případě o televizní comeback letošního roku, nebo naopak. 

 

Text: STYLEnew.cz, Foto: Blazek.cz, Layout fotografie: STYLEnew.cz