PLEŤ JAKO GEJŠA - IRENA ÖESTERREICHER - WELLNESS ROOSEVELTOVA

 

V JEDNÉ Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH PRAŽSKÝCH ČTVRTÍ, V KLIDNÉM PROSTŘEDÍ PRAHY 6 -BÝVALÉ PORODNICI, DNES REZIDENCE ROOSEVELTOVA NAJDETE NEJLEPŠÍ SALON JAPONSKÉ RÝŽOVÉ  KOSMETIKY RICE FORCE. NECHTE SE HÝČKAT A ROZMAZLOVAT A PROŽIJTE JEDINEČNÝ ZÁŽITEK V PODOBĚ KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ. WOU.

A NEZAPOMEŇTE SI DOPŘÁT KOBIDO - NEJ...NEJ...NEJÚŽASNĚJŠÍ LIFTINGOVOU MASÁŽ - PROFESIONÁLNÍ KOSMETIČKA  BUDE " PROPLESKÁVAT " VAŠI TVÁŘ A VY SE BUDETE 30 MINUT VNITŘNĚ USMÍVAT A USMÍVAT A PAK - ÚSMĚV ZŮSTANE VE TVÁŘI - BUDE VÁM SKVĚLE , BUDETE SE CÍTIT SKVĚLE - JAKO PO SEXU - JAKO PO DOBRÉM SEXU. WOU.

RÝŽE, JAPONCI A WELLNESS ROOSEVELTOVA

KDYŽ SE MAJITELKA WELLNESS STUDIA - IRENA  ÖESTERREICHER ROZHODLA SEZNÁMIT ČESKOU KLIENTELU S JAPONSKOU KOSMETIKOU RICE FORCE, VĚDĚLA , ŽE USPĚJE . TATO VYSOCE HYDRATAČNÍ KOSMETIKA  OBOHATILA ČESKÝ TRH A STALA POPULÁRNÍ  ASI JAKO SUSHI NEBO SAKÉ.

 RÝŽE JE VZÁCNÁ - ŘÍKÁ SE , ŽE V KAŽDÉM ZRNKU ŽIJE SEDM BOHŮ. JIŽ PO TISÍCILETÍ SE KAŽDÝ JAPONEC UČÍ, JAK PŘIPRAVOVAT A VAŘIT RÝŽI S RESPEKTEM , KTERÝ HRANIČÍ AŽ S UCTÍVÁNÍM.

JAPONSKÝ ZNAK PRO RÝŽI SE DÁ ROZDĚLIT TAK, ŽE VZNIKNOU ZNAKY DÁVAJÍCÍ DOHROMADY ČÍSLO 88. PROTO KAŽDÝ JAPONEC, KTERÝ DOSÁHNE VĚKU 88 SLAVÍ "VĚK RÝŽE".

RÝŽE JE DOKONALÝM SYMBOLEM DLOUHOVĚKOSTI. PRÁVĚ DÍKY NÍ OPLÝVAJÍ JAPONCI DLOUHÝM VĚKĚM A KRÁSNOU POKOŽKOU.

VE WELLNESS ROOSEVELTOVA  PEČUJÍ NEJEN O VAŠE TĚLO /THAJSKÉ, OLEJOVÉ ORIENTÁLNÍ, UVOLŃUJÍCÍ MASÁŽE/ALE I O DUŠI.

PRAKTIKOVÁNÍ JÓGY K REGENERACI PSYCHIKY A K UTUŽENÍ TĚLESNÉ KONDICE . PRO VÁS JSOU PŘIPRAVENY  LEKCE JAK SKUPINOVÉ, TAK I INDIVIDUÁLNÍ. JEDNY Z NEJLEPŠÍCH CVIČITELEK JÓGY Z ČESKA A I JEDNA JAPONSKÁ JOGÍNKA VÁS BUDE HÝČKAT. UŽ TEĎ SE TĚŠTE.

www.centrum-relaxace.cz

text a foto - Dagmar Hájková , Irena Öesterreicher

Fotogalerie