Plesová sezóna -OČIMA ALENY KLENOT

ALICE ABRAHAM

ALICE ABRAHAM 

Plesová sezóna

Zimní měsíce jako leden , únor, březen jsou měsíce, kdy bychom nejraději spali, ale kdepak , jsou to měsíce kdy plesová sezóna je v plném ruchu a proto se vzpružíme a místo toho, abychom měli depresivní náladu, musíme  se rozhodnout, který ze sezonních plesů navštívíme. Jsme někde mezi Golden Globes , Plesem v Opeře a Oscary. V Čechách  je nejdostupnější  Ples v Opeře - Nadace Terezy Maxové . Zde se každý  chce ukázat a musí se blýsknout před konkurencí, o které ani neví, jak bude vypadat.

Pokusím se Vám usnadnit tento namáhavý úkol co na sebe a jak vypadat co nejlépe před konkurencí !

Poradím Vám jak nemusíte utratit tisíce , mít krásné šaty, které vydrží několik sezón a jak vypadat fantasticky na Valentýna.

  Našla jsem co jsem hledala ve firmě SOLINE, půjčovna plesových šatů, všech značek zahraničních i domácích. Majitelka Michaela  se inspirovala  americkým stylem půjčoven, kde si můžete zapůjčit  kabelky například od firmy Chanel až po nejnovější šaty , které jste právě viděli na červeném koberci Golden Globes, takže skoro vše. Kromě fajn chlapa, ale toho asi už máte!

Byla jsem překvapena výběrem a kvalitou šatů a doplňků, které jsem tu našla: ” Můžete se stát členem a využívat tuto službu po cely rok “, říká Michaela a další specialitou je  poradenská služba spodního prádla , které perfektně sedí pod šaty odvážných  střihů. Eva, ktera pracovala v N.Y. USA v Bloomingdales, prošla mnoha kursy, jak najít perfektní prádlo pro všechny typy postav.

První slib splněn- máte vše co potřebujete na ples! Pro čtenáře Stylenew  máme dáreček, zmiňte kode AK17 a dostanete slevu! 

Šaty, které vydrží několik sezón jsou šaty klasické z krásného materiálu a jednoduchým střihem. Ušije je právě pro Vás a kdo jiný, než ALICE  ABRAHAM-na úvodním obrázku ,  podle mého úsudku pražská Coture návrhařka. Alice šije z materialu, které používaji zahraniční návrháři a její modely jsou klenotem a pýchou každého šatníku. Já mám od Alice několik modelů. Kdykoliv je nosím, a nekoupila jsem je včera, jsou středem pozornosti.  Chcete - li originální kousek , tady je další nápad jak přelstít konkurenci. Na dárek zmiňte kode AK13 a dostanete slevu.

 Pozor, ještě jsem neskončila. Ted' jste krásně oblečená, ale nezapomeňte na vůni. Doporučuji něco neobvyklého, kde byste nehledaly žádný parfémy, ale zde je AGENT PROVOCATEUR ! Ne, nebudeme si zkoušet sexy výstřední a neobykle řešené spodní prádlo, ale vyzkoušíme několik vůní, které Agent Provacatuer má a  prozradim vám, že v některých jsou feremony, ktere přitahují pozornost a jsou neodolatelné. Nejnovější vůní je Female Fatal, to musite mít!!!

Užijte si plesování , sladký Valentýn a budˇte  zdraví a sexy!!!                                                             

text- Alena Klenot

foto - Dagmar Hájková a archiv Aleny Klenot

Fotogalerie