Plédy z kvalitní vlny a kašmíru využijete v zimě i létě

Kvalitní pléd, do kterého se rádi zachumláme v zimě na pohovce nebo ho v létě využijeme na piknik a večerní párty na terase, je povinnou výbavou každé domácnosti. Le Patio svoji stálou nabídku plédů neustále rozšiřuje o nové, osobně vybírané kousky, přímo od dodavatele z Kašmíru. V aktuální kolekci jsou oboustranné vlněné i kašmírové plédy vycházející jak z tradičních vzorů, tak i v moderním zpracování.

Investujte jen do kvalitních plédů

Pléd je skvělý na pohovku, k televizi a krbu nebo ho můžete i využít jako přehoz přes postel. V létě z něj vykouzlíte piknikovou deku, ubrus na zahradní slavnosti a večer vás zachrání, když vám bude s příchodem soumraku v letních šatech zima. „Vlněný pléd, který v Le Patiu nabízím, hojně doma využívám už více než deset let a stále je v perfektním stavu. To je výhoda kvalitních materiálů – stále drží tvar a jsou příjemné na dotek, nekoušou“, říká Monika White, designérka a majitelka obchodů Le Patio.

Plédy nám pomáhají se hýčkat a zkvalitnit chvíle odpočinku, které jsou stále více nedostatkovým zbožím. A když pléd odložíte, přirozeně ozdobí váš interiér. V neposlední řadě je luxusní pléd skvělým celoročním dárkem pro každého.

 

Jaký pléd si vybrat?

 

 

Fotogalerie