PERFECT PASTA – těstoviny, po kterých zhubnete!

 

Společnost Via Naturallis s.r.o. představuje nízkokalorické a bezlepkové těstoviny Perfect Pasta.

Perfect Pasta obsahuje pouze 12 kalorií na 100 gramů, neobsahuje lepek, neobsahuje  žádný tuk ani cukr, naopak obsahuje vysoký podíl vlákniny. Perfect Pasta je vhodná pro všechny,  kteří si chtějí hlídat svou váhu a chtějí jíst zdravě. 

Zeleninová alternativa těstovin je vyráběna z přírodní zázračné plodiny Konjac Amorphalus. Konjac je kořenová zelenina, podobná bramboře a pěstuje se téměr v celé jihovýhodní Asii. Zázračný efekt Konjacu je dán rovněž jeho obsahem antiaging polyfenolů a dalších antioxidantů, které omlazují organismus a udržují štíhlost. 

Perfect Pasta je neskutečně variabilní, její příprava je snadná a rychlá. Perfect Pasta může být jako příloha – vynikající je se zeleninou a masem. Pefect Pastu je možné připravit jako salát nebo přidat do polévek. 

Perfect Pasta caprese

Ingredience:

 

Postup:

Perfect Pasta vyjmeme z obalu, propláchneme horkou vodou a necháme okapat v cedníku. Poté Perfect Pasta osolíme a promneme s  bazalkovým pestem.

Rajčata a mozarellu nakrájíme na plátky, střídavě poskládáme na talíř. Přidáme upravené Perfect Pasta, posypeme lístky čerstvé bazalky, zakapeme olivovým olejem a podáváme. 

 

 

Salát Perfect Pasta s chilli a zeleninou

Ingredience:

Postup:

Perfect Pasta vyjmeme z obalu, propláchneme horkou vodou a necháme okapat v cedníku. Poté Perfect Pasta osolíme a promneme s chilli pastou.

  Pokrájenou zeleninu a žampiony orestujeme na troše olivového oleje, pak přidáme připravenou Perfect Pasta.  Na talíři směs dozdobíme sakurou a řeřichou.

Více o Perfect Pasta: 

 

Perfect Pasta je 100% přírodní zeleninová alternativa těstovin. Obsahuje pouze 12 kcal ve 100g, neobsahuje lepek, tuky, cukry. Obsahuje vysoký podíl vlákniny. Perfect Pasta se vyrábí z kořene Konjac, který roste v jihovýchodní Asii. Konjac obsahuje antiaging polyfenoly a další antioxidanty omlazující organismus a udržující stíhlost. Příprava Perfect Pasty je velice snadná a nabízí nespočetné variace – je skvělá s masem a zeleninou, v polevkách nebo jako salát. Perfect Pasta je ideální pro všechny, kteří chtějí hubnout a následně si váhu urdržet, pro diabetiky, pro vegany a vegetariány, pro sportovce s dietním režimem.  

K dostání:

 

 

Fotogalerie