OZÁŘÍ NÁS RŮŽOVÝ MĚSÍC!

PRÁVĚ V DEN NEJDŮLEŽITĚJŠÍHO KŘESŤANSKÉHO SVÁTKU Z CELÉHO ROKU - NA VELKÝ PÁTEK 19. dubna přesně 12 minut po 13 hodině PROBĚHNE ÚPLNĚK tzv. RŮŽOVÉHO MĚSÍCE. MÁME SE BÁT, NEBO SE TĚŠIT? CO SE BUDE ODEHRÁVAT?  

Spousta lidí si v tento den uvědomí svou sobeckost, tedy fakt, že ve většině případů se rozhodují ve stylu "Nejdřív JÁ, pak teprve ti ostatní...", což pochopitelně není ta nejlepší cesta! Každopádně už jen pouhé uvědomění si této skutečnosti značí posun na duchovní úrovni. Neodehraje se to sice ve všech případech, nicméně už jen správné uvědomění vede ke změně. Změna je potřeba celosvětově a to bez diskuze. No a právě úplněk je o potřebě změny! Neměla by být razantní ve smyslu, že se zbortí a pod vlivem různých přírodních živlů zničí dosud posvátné a začneme budovat zcela nové. Pochopitelně, jak je dnes velmi "in" - pokud možno co nejmodernější a nejefektnější. Tak takto opravdu ne! Měli bysme pomyslně zbourat vše, co je nedílnou součástí minulosti a ničí nás, drží v bludném kruhu, brzdí... Růžová barva, do níž má být měsíc v tomto úplňku oděn - symbolizuje něžnost, laskavost, upřímné a láskyplné vztahy. S tím je spojena nezištná pomoc nejen těm, kteří jsou nejblíže našemu srdci, ale komukoli potřebnému. O to silnější je pak tato symbolika právě v den, kdy si připomínáme utrpení a smrt Ježíše Krista na kříži. Právě ten byl ukázkovým a doslova BOŽÍM důkazem toho, jak se máme k sobě navzájem chovat. Bohužel to ale stále velké spoustě lidem vůbec nedochází. Je to smutné, nicméně pravdivé.

SYMBOLY, KTERÉ NÁM MAJÍ POMOCI!

Znamení Vah poukazuje na to, že dotyčný jedinec zvažuje, co je pro něj v danou chvíli "nejlepší". Otázkou zůstává, zda se rozhoduje svým srdcem, nebo podlehne šálení ega! Velký pátek je natolik energeticky silný den, že netřeba dalšího komentáře.

Snad jen tedy: Energie Syna Božího je nám mnohem mnohem blíž. Charakteristiku růžové už jste si přečetli, co tedy zbývá dodat? Devatenáctka je složeninou JEDNIČKY a DEVÍTKY, tedy ZAČÁTKU a UKONČENÍ. Duben je čtvrtý měsíc v pořadí a ČTYŘKA symbolizuje: čtyři světové strany (potažmo tedy celou planetu Zemi), stabilitu, loajálnost, pracovitost, jednoduchost a přímočarost zároveň... Myslíte, že je třeba ještě pokračovat? Stačí si uvědomit, že tolik symbolů, které se nám sejdou v jediný den v roce, musím opět zdůraznit NA VELKÝ PÁTEK, to už opravdu není jen tak. Rozhodně to není náhoda. Jde opravdu o silné energetické signály, které se navzájem propojují, aby nám tady na Zemi řekli: UKONČETE SVÁ OSOBNÍ UTRPENÍ TÍM, ŽE SE OSVOBODÍTE OD VŠEHO, CO VÁM NEČINÍ RADOST A ZAČNĚTE ŽÍT. ŽÍT ZCELA PODLE SVÝCH PŘEDSTAV A PŘEDEVŠÍM PAK S NOTNOU DÁVKOU RADOSTI a v doprovodu  ŠTĚSTÍ, které je stejně jako Nejvyšší taktéž Vaší nedílnou součástí!

No a pokud budete věřit (jakože věří každá lidská bytost!) a Vaše duše bude v klidu a míru, začnou se Vám na Vaší pozemské cestě "konečně" odehrávat, jak my lidé tomu říkáme: ZÁZRAKY! Tak hodně štěstí! 

 

STYLEnew.cz

PŘEJE VŠEM SVÝM VĚRNÝM ČTENÁŘKÁM A ČTENÁŘŮM POŽEHNANÉ VELIKONOCE