Osvěžte se, prosím: Citronové vzory, žlutá a mořská tyrkysová na bytových doplňcích

Žlutá a tyrkysová jsou barvy, které nám zřejmě nejvíce připomínají letní dovolenou u moře. Le Patio kromě těchto barev v letní kolekci bytových doplňků a textilu vsadilo na vzory citronů a tyrkysové proužky, které vám při stolování vykouzlí letní atmosféru po celý rok. 

Dobrá nálada díky doplňkům, kterými se obklopujeme

Jak si udržet dobrou náladu, ačkoliv nám počasí ohledně slunečných dní moc nepřeje? Obklopte se svěžími barvami i vzory! Le Patio ve své letní kolekci nabízí vázy a keramické květináče ve žluté a tyrkysové barvě. Absolutní novinkou je osvěžující potisk citronů na ubrusech, prostíráních i utěrkách svým provedením připomínající akvarelovou malbu. Atmosféru přímořských destinací vám doma také připomene vzor tyrkysových proužků nebo ryb.

Tipy Le Patia:

 

Le Patio

Obchody Le Patio nabízí unikátní kusy nábytku spolu s limitovanými kolekcemi bytových doplňků a osvětlení z celého světa včetně České republiky. Dále zde nakoupíte originální šperky, knihy a bytové parfémy. Součástí služeb je interiérový design na míru. Majitelka Le Patio, designérka Monika White neustále aktivně vyhledává nové originální značky, které na českém trhu prezentuje jako první. 

V našich kamenných showroomech máte možnost si osobně vše prohlédnout a zároveň můžete nakupovat na našem eshopu, kde máme veškeré zboží kromě stříbrných šperků a bižuterie Francine Bramli.

Naše motto:

Jsme kosmopolitní firma založená na osobním přístupu. Věříme, že člověk může být spokojený, pokud se jeho individualita otiskne do prostoru, kde žije a tráví většinu času. Našim zákazníkům tak umožňujeme vytvořit si vlastní styl bydlení založený na unikátních kusech nábytku a limitovaných kolekcích bytových doplňků.