Originální odkládací stolky Le Patio pro váš osobní styl

Le Patio otevírá své showroomy ve velkém stylu: s novou kolekcí originálního nábytku vyrobeného v Indii, ve které mimo jiné potěší velké množství odkládacích stolků. Můžete mít stolek v industriálním stylu, se supermoderním vzhledem, v elegantním retru nebo z různě opracovaného dřeva. Každopádně vždy jde o unikát, který se neopakuje.

Odkládací stolek vždy přijde vhod

Život v lockdownu nás postavil v našich interiérech před řadu náročných situací, které jsme dokázali zvládnout také díky naší kreativitě. V mnoha případech při rozdělení prostoru, vytvoření nových pracovních nebo odpočinkových zón v interiérech právě pomohly odkládací stolky, které jsou rychlým, jednoduchým a levnějším řešením. Logicky se jich tedy nechceme vzdát i v době rozvolňování.

Už bereme na milost názor, který doporučuje u každé sedací plochy místo k odkládání. A pak tu máme populární pokojové květiny, které jsou pro odkládací stolky jak stvořené. U menších stolků si také můžeme dovolit být více extravagantní, pokud jsou velké kusy nábytku v neutrálním stylu.

 

Tipy Le Patia: 

 

Originální nábytek Le Patio

Originální nábytek a bytové doplňky Le Patio vybírá a často i navrhuje designérka a majitelka obchodů, Monika White, v Indii. Kolekce mají jedinečný půvab pro ty, kdo nechtějí podporovat mainstreamový nábytkářský průmysl.

Část kolekce reaguje na aktuální designové trendy: jde o kovový nábytek a doplňky inspirované různými styly: od art deca, přes 60. a 70. léta až po industriál a boho styl.

Druhá část vychází z filozofie wabi-sabi respektující věci ve všech svých životních fázích. Základem je recyklované dřevo – ať už jde o trámy ze starých lodí nebo z různých staveb určených k demolici, vždy jsou zajímavě zkombinované s dalšími přírodními materiály tak, aby tvořily harmonický celek. Přirozená patina - pozůstatky starých barevných úprav, kování, oděrky a povrchové praskliny – tak vtiskne každému kusu svůj originální příběh.

 

  Pěkný den s vůní levandule:) přeje Kateřina Marková R. Pereira

Fotogalerie