Originální kovová svítidla Le Patio: Když se industriální styl potká se secesí

Na podzim a v zimě se více zaměřujeme na osvícení svých interiérů. Proto Le Patio nabízí v nové kolekci originální kovová svítidla zdobená jemnými vtlačovanými dekory nebo s netradiční barevnou povrchovou úpravou. Limitovaná kolekce závěsných svítidel vás také příjemně překvapí svými cenami.

Trend kovových lustrů

Fenomén bydlení v loftech většinou spojujeme s nonkonformním, svobodným stylem života v bývalých továrních halách nebo ateliérech. Ale i v menších interiérech si tuto atmosféru můžeme dopřát díky správně vybraným kovovým doplňkům. Jednou z možností je pořídit si kovová svítidla. Ta jsou díky svému materiálu většinou velmi odolná a nerozbitná, což potěší prakticky smýšlející majitele.

 Podzimní kolekce originálních kovových lustrů Le Patio

Originální lustry z nové kolekce Le Patio skvěle využívají kontrastu materiálu a jeho zpracování: železné světlo industriálního tvaru zjemňuje vtlačovaný dekor. Díky neutrální šedostříbrné barvě se hodí do jakéhokoliv interiéru. Dalším modelem jsou svítidla připomínající povrchovou barvou dřevo.

Tipy Le Patia: 

Jedno závěsné svítidlo do pokoje nestačí – ideální je kombinovat více svítidel podle využití jednotlivých zón – pracovní, odpočinková, společenská. 

Skvěle vypadají dvě svítidla vedle sebe nad vařícím ostrůvkem nebo jídelním stolem.

Nebojte se kombinovat svítidla různých stylů a materiálů – hlavně musí výsledný dojem vyhovovat vám a vašemu životnímu stylu.

Fotogalerie