OBJEVTE FUSION DESING

FILIPÍNSKÉ LAMPY Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ

Objevte fusion design: filipínské lampy z přírodních materiálů

Ekologické, přírodní, kreativní a zároveň kvalitní filipínská svítidla v mnoha velikostech, tvarech a provedeních jsou must-have podzimní sezóny. Stejně jako kuchyni již několik sezón vládne styl fusion, i v designu je populární kombinace západního stylu s východním, střídmého s romantickým. Le Patio nabízí ucelenou kolekci unikátních filipínských fusion svítidel vhodných do každého interiéru.

Materiál

Filipínské lampy speciálně vyrobené pro Le Patio vás přenesou do jiného, snového světa. Koho by napadlo, že tyto lampy jsou výhradně inspirované přírodou – jejími tvary, vzory a odstíny?

Je zajímavé, že tyto lampy pracují s jemnou škálou barev, jako je bílá, krémová, okrová, různé odstíny hnědé a jen právě díky kreativní kombinaci přírodních materiálů a tvarů docílí exotického vzhledu. Jedinečný vzhled lamp, které jsou vyrobené pouze z přírodních materiálů: mušlí, lastur, skořápek kokosových ořechů, ratanu, abaku (manilské konopí) a jiných, je nazýván asijsko-evropskou fúzí. Proto jsou tyto lampy vhodné k doplnění interiéru v jakémkoliv stylu.

 

Design 

Fusion lampy ne náhodou pocházejí z Filipín, kde má design silnou tradici a propojuje se zde západní kultura s východní. Lampy jsou samy o sobě zajímavým doplňkem a rozsvícené vás přenesou do exotického pralesa či podmořského světa. Jak tvrdí umělečtí řemeslníci z provincie Cebu: „Jsme pyšní na naše spojení s florou, faunou, sluncem a zemí, které nás obklopují a toto chceme v našich výtvorech zprostředkovat i ostatním.“ 

 

Ruční ekologická fair trade výroba

Každá lampa je ručně vyrobená lokálním uměleckým řemeslníkem, výroba odpovídá fair trade standardům. Lampy mají zároveň několik mezinárodních certifikátů kvality.

Fotogalerie