Nový trend – rozsviťte svoje letní terasy a zahrady s originálními LED dekoracemi

 Baví vás nejen zdobení interiérů, ale přemýšlíte, jak si vytvořit příjemnou atmosféru na svých zahradách a terasách? Le Patio doporučuje venkovní žárovkové šňůry nebo jemné svítící řetízky, které skvěle vypadají na venkovních rostlinách a stromech. Pro děti a všechny hravé dospělé nabízí svítící tvary.

Tajemná atmosféra letních večerů

V létě se snažíme co nejvíce času strávit venku a tak logicky přemýšlíme, jak si dlouhé letní večery na zahradách, terasách a balkónech co nejvíce zpříjemnit. Jedním z aktuálních trendů, které jsou k vidění také v mnoha kavárnách, jsou outdoorové žárovkové šňůry. Svojí atmosférou odkazují k italským filmům z 60. let. Další možností jsou jemná světýlka, která se aranžují přímo na venkovní rostliny, kameny, atd. –  fantazii se rozhodně meze nekladou a čím více, tím lépe. Dovolte si být hraví a vytvořit si svůj venkovní prostor, kde se budete cítit dobře.

Tip Le Patia, který využijete jak v exteriéru, tak i interiéru: Svítící řetěz Knirke s ultra jemným průhledným stříbrným drátem, který spojuje 40 malých LED světýlek. 

Značka Sirius

Rozsviťte svůj domov s dánskou značkou Sirius! Tito specialisté na kreativní design již od roku 1971 vyrábí originální světelné dekorace. Ať už si pořídíte outdoorové svítící šňůry se žárovkami nebo jemnými světýlky, které vypadají fantasticky na zahradách, verandách a balkonech, svítící tvary oblíbené zejména do dětských pokojů nebo svíčky s umělým LED plamínkem, vždy si kupujete kvalitu. S osvětlením Sirius si hravě vytvoříte magickou atmosféru v jakémkoliv ročním období a je jedno, zda je noc nebo den. Le Patio představuje tento severský design v ČR jako první.

 

Fotogalerie