Nový trend – praktické LED svíčky

Milujete mihotající světlo svíček, ale raději si neužíváte jejich magickou atmosféru, protože máte malé děti nebo domácí mazlíčky? Nebo vám vadí kapky vosku? Le Patio má pro vás řešení: Bezpečné a praktické svíčky s LED plamínkem vyrobené z pravého vosku. Zárukou kvality je dánská značka Sirius, která se již od 70. let specializuje na kreativní světelný design.

Romantická atmosféra bezpečně

Otevřený oheň vždy v našich domovech vykouzlí krásně příjemnou atmosféru – ať už jde o krb nebo tajemné osvětlení svíčkami. Ale co dělat, když máme malé děti nebo domácí mazlíčky a musíme neustále myslet na jejich bezpečí? Nebo když jednoduše nechceme stále kontrolovat, kdy už nám dohořela svíčka a zda není vosk opět na nábytku? Vyzkoušejte poslední trend interiérového designu: Svíčky s LED plamínkem napájené z tužkových baterií. 

 Le Patio nabízí tyto bezpečné svíčky od kvalitní dánské značky Sirius. A protože Seveřané mají největší zkušenosti se světelným designem a jeho inovacemi v domácnostech, tak jsou design i ovládání těchto svíček skutečně dovedené k dokonalosti:

 

Značka Sirius

Rozsviťte svůj domov s dánskou značkou Sirius! Tito specialisté na kreativní design již od roku 1971 vyrábí originální světelné dekorace. Ať už si pořídíte outdoorové svítící šňůry se žárovkami nebo jemnými světýlky, které vypadají fantasticky na zahradách, verandách a balkonech, svítící tvary oblíbené zejména do dětských pokojů nebo svíčky s umělým LED plamínkem, vždy si kupujete kvalitu. S osvětlením Sirius si hravě vytvoříte magickou atmosféru v jakémkoliv ročním období a je jedno, zda je noc nebo den. Le Patio představuje tento severský design v ČR jako první.

 

 

Fotogalerie