Nový rok podle čínského zvěrokruhu je tady!

Po ročním nadvládě čínského pozemského Psa si žezlo na pomyslném astrologickém trůnu převzal čínský Vepř. Čínský horoskop na letošní rok je veskrze povzbudivý a pro většinu lidí napříč celým světem velmi přínosný. I když…

…ne všichni se snesou s každým, tudíž kupříkladu zrozenci ve znamení čínského Buvola nebo Kohouta to zcela idylické mít nemusí! Proč? Protože Buvol je velmi tvrdohlavý a nerad dělá ústupky, musí mít zkrátka pravdu za každou cenu – což je, ruku na srdce, ne příliš lichotivá charakterová známka pro důležitá jednání. No a Kohout je natolik silnou osobností, která si jde svou vlastní cestou a raději se tzv. s nikým nechce potkávat.

Každopádně rok 2019 už podle své numerologické vibrace (shodou okolností i podle čínského horoskopu na tento rok!) by pro nás pro všechny měl být velmi bohatý. Na zážitky, na emoce, na nečekaná dobrodružství, na čím dál silnější spojování se s podstatou všeho – s tím, z čeho každá duše vzešla! Je to úžasný až fascinující proces vnitřní proměny, kdy nemalá většina lidí z celého světa začne přecházet z materiální úrovně uvažování – tedy tzv. skupinového vleku řízeného vládami a vlivnými v té či oné zemi – do úrovně vlastní intuice, osobního cítění, začne poslouchat tzv. hlas svého srdce a tím se také řídit. Tím k nám o to rychleji začne proudit vlna nekonečné hojnosti a štěstí. A jak jistě velmi dobře víte, ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM! Vykročte tedy ze své stereotypní zóny, která Vás sice dobře zabezpečuje, ale nedává vám ani zlomek radosti a začněte dělat to, po čem toužíte. To, co Vám radost bude nejen přinášet, ale navíc Vás začne vnitřně plně uspokojovat. V případě, že se budete stále držet tzv. při zemi, a z obav, že „nebudete mít dostatek financí,“ se k tomuto kroku neodhodláte, budete se stále motat v bludném kruhu a do opravdu velmi komfortní zóny štěstí a hojnosti nevstoupíte. Volba je čistě a jen na Vás! K tomuto rozhodnutí musí dospět a dojít každý sám za sebe. Nicméně je neoddiskutovatelným faktem, že právě rok čínského Vepře, který začal před pár dny (5. února 2019), Vás ve výše uvedeném maximálně podpoří.

A NA KONEC…

…něco málo o charakteristice znamení Vepře. Je loajální, uvážlivý, vždy uzavírá trvalá, hodnotná a veskrze užitečná přátelství. Jeho elementem je voda, principem JIN, nejefektivnější ročním obdobím podzim a z hlediska světových stran se mu nejlépe daří na severu a severozápadě. Vepř je milující, velmi romantický a prahne po poznávání nového. Je kamarádem, na kterého se může člověk kdykoli spolehnout. Pro Vepře je pravda a mír důležitým základem spokojeného života a snaží se, seč mu síly stačí, aby všichni jeho milovaní byli spokojeni. I na úkor svého vlastního pohodlí! Vždy se postará o pohodovou a klidnou atmosféru, protože se jedná o velmi pozorného hostitele. Čili, řekněte sami, co víc si můžeme pro tento rok přát?

Tak HODNĚ ŠTĚSTÍ!

 

Text: LuN, Foto a layout-desing: STYLE new.cz