Nové židle a ručně tkané koberce zaujmou svými materiály a inspirací geometrickou modernou

Téměř umělecká souhra geometrických tvarů, neutrálních barev a různých struktur ovládla aktuální kolekci čalouněného nábytku a koberců v Le Patiu: Bílo černé geometrické obrazce na vlněných kobercích se krásně doplňují s čalouněnými židlemi a křesílky v béžové, šedé a okrové barevnosti. Celou kolekci doplňují buklé koberce z jutových vláken v podzimních barvách.

Neutrální barvy, struktury a geometrické tvary

Podzimní a zimní interiéry se stále inspirují 60. léty, ale samozřejmě v 21. století již pracujeme s jinými materiály – proto tolik dříve populární koberce „bukláky“ se vracejí na scénu, ale z jiných materiálů a v moderních barevnostech. Polstrované židle a křesílka sice k retro stylu 60. let odkazují, ale materiály vás rozhodně „kousat“ nebudou.

Tipy Le Patia:

Obchody Le Patio nabízí unikátní kusy nábytku spolu s limitovanými kolekcemi bytových doplňků a osvětlení z celého světa včetně České republiky. Dále zde nakoupíte originální šperky, knihy a bytové parfémy. Součástí služeb je interiérový design na míru.

Majitelka Le Patio, Monika White, neustále aktivně vyhledává nové originální značky, které na českém trhu prezentuje jako první.

 Pěkný den :) přeje Kateřina Marková R. Pereira 

Fotogalerie