Nová kolekce náramků s vůní Santalového dřeva

 

Osobní náramky jsou na míru vyrobené šperky, které jsou stvořené na oslavu jedinečnosti každého, kdo si jejich zhotovení se svým záměrem a přáním objedná. Příběh těchto náramků se píše již od roku 2017 a začal při osobní životné cestě jejich tvůrkyně po Indonésii Veroniky. 

Dnes náramky nesou přání již tisíce lidí a Veronika pravidelně uvádí také kolekce náramků, které již svůj záměr i design našly. Mezi nejnovější patří kolekce náramků, které jsou provoněné čistotou Santalového dřeva a kamenů, které podporují jejich jednotlivé významy a také se objevují v samotných názvech těchto 3 náramků, které doplňují stávající kolekci. 

Najdete zde náramek Láska Rhodochrositu, v němž září kouzelné tóny kamene, který je čistou láskou. Další náramek nese ve světle Santalového dřeva božskýLarimar, což je jeden z nejvzácnějších kamenů, který za svou nádhernou kresbu v nepřehlédnutelném tónu modré vděčí vulkanické činnosti. V jeho významu je radost, aby ne, je kamenem, o kterém se šeptá, že je kamenem delfínů a možná právě odsud je původ názvu tohoto náramku - Larimarové štěstí. Třetí náramek, který se jmenuje Magie Obsidiánu, pak představuje fascinující odlesky kamene, který v Jižní Americe uctívali jako ochranný talisman. 

Všechny tyto tři kousky (ale i stávající kolekce) je možné objednat na stránkách Veroniky, která je každému na míru zhotoví a poté, co projdou očistnou ceremonií, je vybaví talismany s nimiž putují k vám domů v doprovodu dopisu, kde nese poselství náramku pro vás.

 

www.osobninaramek.cz

Fotogalerie