Nová kolekce nábytku Le Patio se inspiruje 60. a 70. léty i industriálním stylem

Hledáte zajímavý nábytek, který by váš byt proměnil v jedinečné místo odpovídající vašemu osobnímu vkusu a nekopíroval katalogové byty nadnárodních nábytkářských řetězců? Pak si určitě vyberete v nové kolekci nábytku Le Patio: Komody inspirované 60. léty, mramorové stolky kombinované s různým typem kovů, zrcadla v netradičních rámech, knihovny, kovový nábytek nebo starožitné dřevěné solitéry.

Čím dál víc lidí se nechává trendy pouze inspirovat a baví je vytvářet svůj domov kombinací toho, co mají rádi a v čem se cítí dobře. Proto v nové kolekci nábytku Le Patio můžete vidět nábytek a doplňky inspirované různými styly. Najdete zde nábytek vyráběný speciálně pro český trh nebo naopak starožitné, unikátní kousky. Důležitá je originalita, kvalita a atmosféra.

 

 Tipy Le Patia na zajímavé kusy nábytku, které nevyjdou z módy:

 

 

Originální nábytek Le Patio

Originální nábytek Le Patio osobně vybírá a často i navrhuje majitelka obchodů, Monika White, v Indii. 

Část kolekce reaguje na aktuální designové trendy: jde o kovový nábytek a doplňky inspirované různými styly: od art deca, přes 60. léta až po industriál a boho styl. 

Druhá část vychází z filozofie wabi-sabi, ve které nabízíme solitéry z mangovníkového dřeva a starožitné kusy z teaku. Předností tohoto typu nábytku je kvalita a krása starého dřeva s nenapodobitelnou patinou. Tato patina – pozůstatky starých barevných úprav, kování, oděrky a povrchové praskliny - mohou působit jako zdánlivá nedokonalost, ale právě to vytváří jedinečný půvab. Proto je každý solitér originálem, má svůj příběh. Náš nábytek osloví také ty, kteří smýšlejí ekologicky, a tudíž se nechtějí podílet na podpoře mainstreamové nadvýroby.

Z Indie také dovážíme bytové doplňky, jako jsou zrcadla, šperkovnice, paravány, ozdobné panely, dekorační předměty z bronzu, dřeva a mramoru, plédy, přehozy a polštáře. Protože je nábytek vyráběn jednotlivě či v malých sériích, nelze ho objednat z katalogu, ale často je možné na přání klienta dovézt kusy podobné dříve nabízeným. Stačí nám poslat dotaz.

 

 

Fotogalerie