NOVÁ DOBRODRUŽNÁ SÉRIE Naplní tři pandy dávné proroctví a zachrání říši?

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s novým dobrodružným příběhem od bestsellerové autorky úspěšné série Kočičí válečníci ERIN HUNTEROVÉ.

Pandy z Bambusové říše nikdy nezapomněly na velkou potopu, která ukončila jejich dosavadní mírumilovný život. Ale pro tři pandí mláďata, která se v ten den narodila, potopa neznamenala konec, ale začátek jejich cesty a bojů o nalezení místa ve velmi odlišných světech.

  Bambusová říše – Potopa

Bambusová říše se ocitne v nebezpečí poté, co je zatopena velkou vodou. Podle dávného proroctví mohou rozvrácenou zemi zachránit jen malá pandí trojčata.

Podaří se tajemnému tygrovi spojit rozdělené sourozence znovu dohromady, aby společně naplnili svůj osud a zachránili celou Bambusovou říši? 

Ukázka z díla: Vypadalo to, že se celá Bambusová říše snaží utéct před stoupající vodou. Po svahu, kde dříve rostl měkký mech a ploché balvany tam lákaly k ulehnutí a vyhřívání se na odpoledním slunci, teď tekly proudy bahna, ve kterých se brodila zvířata snažící se uniknout povodni. O kousek dál se mihla červená panda, huňatý ocas obalený bahnem. Orchidej ji sledovala, jak se zoufale snaží vyškrábat na strom. Chtěla jí pomoct, ale nemohla.Musela chránit medvíďata.„O moc dál už jít nemůžeme,“ zafuněla, když se Kořen vyšplhal až k ní. „Cítím, že mladým se už chce na svět.“Potopou to vše začalo. Potopa se stala začátkem nové dobrodružné série, na jejíž pokračování se můžete těšit na podzim roku 2022.

 O autorce – Erin Hunterová:

Americká spisovatelka Erin Hunterová, která se zaměřuje na literaturu pro mládež, je pseudonym používaný autorkami Kate Caryovou, Cherith Baldryovou, Gillian Philipovou, Tui Sutherlandovou a editorkou Victorií Holmesovou. Každá z nich pochází z jiného koutu světa, každá má odlišný příběh, ale spojuje je láska k psaní a ke zvířatům – především kočkám a psům.

 

Fotogalerie