NIKOLA TESLA

Právě dnes - sobota 7. ledna 2023 - je to 80 let od okamžiku, kdy tento pozemský svět opustil neobyčejný člověk, kterého provázela touha spoutat síly přírody tak, aby sloužily lidstvu, při všem, co dělal! Tvrdil: „V den, kdy věda začne studovat nefyzické jevy, dosáhne za jedno desetiletí většího pokroku než za všechna předchozí staletí své existence!“ Jeho poznatky a vynálezy předběhly svou dobu o více než jedno století. Navíc pan Nikola Tesla věděl, jak měnit realitu pomocí vědomí! A jak se stavěl ke smrti?

Nikola Tesla odešel domů (zemřel) 7. ledna 1943 v pokoji 3327 v hotelu New Yorker v New Yorku. Tehdejší starosta NY tenkrát řekl: "Nikola Tesla zemřel. Zemřel chudý, ale byl jedním z nejužitečnějších lidí, kteří kdy žili! To, co vytvořil, je skvělé a jak čas plyne, je to ještě větší..."   

 

Smrt neexistuje! A s tímto poznáním zmizí i strach z ní! Pamatujte: Žádný člověk, který kdy existoval, nikdy nezemřel. Byl přeměněn ve Světlo a jako takové stále existuje. Tajemství spočívá v tom, že se tyto světelné částice vracejí do svého původního stavu. Navracejí se k jedné z předchozích energií. Kristus a někteří další toto tajemství znali! Hledal jsem způsob, jak zachovat lidskou energii. Je to jeden z druhů Světla v duši, někdy totožný s nejvyšším nebeským světlem! Nehledal jsem to pro sebe, ale pro dobro všech. Věřím, že mé objevy lidem usnadní a zpříjemní život a nasměřují je k duchovnosti a morálce. Víte, pokud by se naše nenávist proměnila v elektřinu, rozzářila by celý svět! Přitom právě elektrická energie je všudypřítomná a v neomezeném množství! Může pohánět svět i bez uhlí, ropy, plynu a ostatních běžných paliv.

 

 

Neobyčejnost mého života může přiblížit jeden příběh. Jako mladíka mě fascinovaly Niagarské vodopády. Přečetl jsem si o turbínách a představil si je na vodopádech. Řekl jsem svému strýci, že pojedu do Ameriky a uskutečním svůj plán. O třicet let později jsem viděl své myšlenky v realitě a žasl nad nezměrným tajemstvím mysli. Plujeme nekonečným prostorem, nepředstavitelnou rychlostí, vše se kolem všeho točí, všechno se hýbe, všude je energie. Musí existovat nějaký způsob, jak bychom tuto energii mohli využít přímočařeji. Až na něj přijdeme, díky energii a síle získané z tohoto média, s každou její formou získanou bez námahy z nevyčerpatelného zdroje, bude lidstvo postupovat obrovskými kroky. Pouhé rozjímání o těchto velkolepých možnostech rozšiřuje naši mysl, posiluje naše naděje a naplňuje naše srdce nesmírnou radostí.“ Nikola Tesla. 

 

Text z volně dostupných materiálů zpracoval: Lubomír Nečas, dipl. um., MBA, photos-design: www.STYLEnew.cz