NEZAPOMEŇTE!

PRÁVĚ DNES JE TEN NEJVHODNĚJŠÍ ČAS ZAPÁLIT SVÍČKY A V TICHU SVÉHO NITRA VZPOMÍNAT NA TY, KTEŘÍ UŽ SE SPOLEČNĚ S NÁMI PO TOMTO POZEMSKÉM SVĚTĚ NEPROCHÁZÍ. NA TY, JEŽ NÁM ODEŠLI ZE ZORNÉHO POLE, PROTOŽE NASTAL JEJICH ČAS A ONI PŘEŠLI DO JINÉ DIMENZE, KTEROU ALE NEVIDÍME.

OVŠEM NA DRUHOU STRANU JE MŮŽEME CÍTIT, SLYŠET... NIC NENÍ NEMOŽNÉ A V OKAMŽIKU, KDY SI KOHOKOLI SILNOU EMOCÍ "ZAPÍŠEME" DO SVÉHO SRDCE A DUŠE, UŽ Z NICH NEZMIZÍ.

ANI ZÍTRA, ANI V DEN ODCHODU NA DRUHÝ BŘEH A ANI TAM NA MÍSTĚ NÁS TOLIK LÁKAJÍCÍHO, PROTOŽE OD NEPAMĚTI ZŮSTÁVÁ ZAHALENO TOLIKA TAJEMSTVÍMI. A TO JE DOBŘE, PROTOŽE BŮH VÍ NEJLÉPE, PROČ TOMU TAK JE. POKUD BYCHOM VĚDĚLI, ČI VIDĚLI I TOHLE, NEBYLI BYCHOM V OKAMŽIKU NAŠEHO VLASTNÍHO ODCHODU Z POZEMSKÉHO SVĚTA VŮBEC PŘEKVAPENI, UDIVENI, OKOUZLENI, ROZRADOSTNĚNI A BOŽSKY ŠŤASTNÍ! TAK JAKO VŠICHNI TI, CO UŽ V TÉ NÁM TOLIK VZDÁLENÉ DIMENZI, KDE NEEXISTUJE ČAS, JSOU.

NO A POKUD JSTE DNES ZAPOMNĚLI ZAJÍT NA MÍSTO JEJICH "POSLEDNÍHO ODPOČINKU," VŮBEC NIC SE NEDĚJE, ZAPALTE SI SVÍČKU PRÁVĚ TEĎ DOMA, ZAHLEĎTE SE DO JEJÍHO PLAMENE A V DUCHU ČI NAHLAS PODĚKUJTE ZA TO, ŽE VÁM BYLO UMOŽNĚNO JISTÝ ČAS KRÁČET PO NAŠEM POZEMSKÉM SVĚTĚ PO BOKU TOHO ČI ONOHO ČLOVĚKA, KTERÝ VÁM TADY HMATATELNĚ SCHÁZÍ. ALE VĚZTE, ŽE EMOČNĚ VÁS NIKDY NEOPUSTIL/A, JE S VÁMI A VE VAŠÍ BLÍZKOSTI STÁLE, PROTOŽE JE S VÁMI SPOJEN/A LÁSKOU! 

 

A STYLEnew VÁM PŘEJE NIČÍM NERUŠENÝ LISTOPADOVÝ VEČER...