Neřeš vrásky, hýčkej lásky.

Neřeš vrásky, hýčkej lásky.

„Už nejsem tak naivní, abych si myslela, že mě všichni musí milovat. Dnes vím, že chci být jen s těmi, kterým na mně záleží, co mě opravdu chtějí vidět a těší se na mě,“ říká a také píše ve své nové knize Neřeš vrásky, hýčkej lásky Eva Filipová. „Už mám nějak dost kultu mládí, podle kterého musí člověk být stálé štíhlý, krásný a vypadat úžasně. Knížka je o tom, jak si bez ohledu na svůj věk užít každý den,“ říká žena, která miluje cestování, dobré jídlo, golf a hlavně dobré lidi kolem sebe.

Na knižním trhu se můžete těšit na novou knihu s emotivním a vtipným názvem , který musí chytit každou ženu, každého věku,  Neřeš vrásky, hýčkej lásky.

Knihu slavnostně pokřtila Eva Filipová, přední odbornice na etiketu a gastronomii v hotelu Vienna House Andel'S Prague Hotel, se svými přáteli - herečkou Janou Švandovou, hereckým párem Evou Hruškovou a Janem Přeučilem, Josefem  Devátým – hudebníkem a  bratrem Evy Filipové, Janem Rosákem či Felixem Slováčkem. A také herečkou Bárou Štěpánovou, která večerem provázela.

V knize píše o svých láskách, když se vypraví například do Říma, Benátek nebo Vídně. 

Sympatické jsou recepty, které dodávají knížce patřičnou atmosféru.

A v kapitole Nesmyslné vztahy pusťte z hlavy se dozvíte, proč si dát pozor na „hodné kluky“.

Knihu jako svou výtvarnou prvotinu ilustrovala Lucie Gelemová.

Čeká vás hezké počtení, při kterém se zasmějete.

Kniha vás nabije dobrou náladou. 

Text: Exempla s.r.o.

Fotografie : Dagmar Hájková a archiv Evy Filipové - křest knihy

Fotogalerie