NĚKDO TO RÁD HODNĚ HORKÉ!

Není to jen o čaji

Jaké alternativy horkých nápojů dnes můžeme najít na trhu? Co nás zaručeně prohřeje, za jakou cenu a jakou přidanou hodnotu nám to přinese? Je na čase najít si svého favorita a zásobit se jím na zimu.

V tomto čase zalézá  ještě chladno pod kabáty, za krk i pod nehty, jak se říká. K tomuto období neodmyslitelně patří pití všemožných druhů čajů, horké čokolády, svařeného vína a jiných horkých nápojů. Když opomeneme klasiku teplých nápojů a zabrousíme do řady alternativních horkých nápojů, zjistíme, že výběr na trhu je opravdu značný. Výrobci zjistili, že lidé rádi zkouší nové možnosti a nechtějí se zarputile nudit jedním teplým čajem. Nabízí se nám tak dvě kategorie. 

První kategorie skýtá nabídku horkých nápojů z lékáren. Většinou se jedná o rozšíření výrobkové řady určitých dodavatelů, jejichž pastilky již nejsou tak „trendy“ jako dříve a začínají nabízet i horké nápoje založené na vitaminu C a účinné látce proti zánětu, horečce atd.. Cena je za skromné balení pěti kusů většinou dosti vysoká, ale svoji cílovou skupinu má.

Druhou kategorii můžeme hledat spíše u čajů a jiných instantních směsí. Zde je výběr v relativně velkém sortimentu různě ochucených nealkoholických svařených vín a podobných cukrem obohacených nápojů. Jak se říká „proti gustu…“. 

Proto vznikla třetí kategorie, která snoubí příjemnou cenu, zdraví prospěšný doplněk a variaci příjemných chutí a vůní. Řeč je o horkých nápojích MaxiVita, které mají na trhu 4 příchutě za cenu 69,90. V jednom balení máte rovnou 10 porcí lahodného drinku. Stačí zalít horkou vodou (jak uvádí výrobce – ne vroucí), abychom zachovali správný poměr vitaminů a přírodních extraktů.

MaxiVita Herbal Horký nápoj ZÁZVOR – již názvem prozrazuje příjemnou chuť zázvoru. Nápoj obsahuje také rakytník a vitamin C. Společně působí pozitivně na obranyschopnost organizmu.

MaxiVita Herbal Horký nápoj BRUSINKA – brusinky mají blahodárný vliv na močové cesty a spolu s vitaminem C navíc posilují imunitní systém. Brusinka chuťově osvěží a příjemně prohřeje.

MaxiVita Herbal Horký nápoj ECHINACEA – navíc v kombinaci s acerolou a neopomenutelným vitaminem C podporují horní cesty dýchací a mají pozitivní vliv na imunitu.

NOVINKA - MaxiVita Herbal Horký nápoj ČERNÝ BEZ – extrakt z černého bezu má velmi příznivý vliv na funkci dýchacího systému. V tradiční medicíně podporuje pocení a napomáhá při detoxikaci organizmu.

Doporučená prodejní cena je 69,90 Kč a k zakoupení je ve vašem oblíbeném hypermarketu, drogerii nebo na www.vasevitaminy.cz.