Nápadité dárky, které potěší i pomohou

Koupit drobný dárek, který bude originální a zároveň praktický, není vůbec jednoduché. Le Patio sestavilo TOP 5 oblíbených dárků, kterými zaručeně překvapíte a zároveň potěšíte obdarovaného. Komu by se například nehodila zarážka pod dveře nebo věšák?

 

  1. Zarážka pod dveře aneb vyber si své zvíře

Zarážku pod dveře ocení zejména všichni majitelé balkónů a verand nebo ti, kterým průvan již zničil pár věcí v interiéru. Indické zarážky jsou pěkně zpracované, navíc si můžete vybrat své oblíbené zvíře, které vaše dveře spolehlivě ohlídá.

 

  1. Věšák ze ševcovského kopyta

Absolutní ekologický trhák. Staré ševcovské kopyto v roli věšáku potěší každého kreativce nebo milovníka starých dobrých časů.

 

  1. Dřevěný odkládací tácek chapati

Indické nevěsty se dříve musely prokazovat perfektní znalostí přípravy chapati – tradičních indických placek. Dnešní moderní ženy tácek na přípravu chapati používají v kuchyni i k jiným účelům nebo na odkládání svých doplňků a dalších nezbytností.

 

  1. Dřevěná krabička

Potěší každého, kdo má rád své věci zorganizované. 

 

  1. Dřevěná dekorativní váza

Obstojí jako samostatný dekorativní prvek nebo do ní naaranžujte umělé květy. Zapomeňte na umělohmotné růže z vietnamského bistra - dnes už seženete překrásné látkové květiny, které váš interiér pozvednou.

 

Indický nábytek a doplňky Le Patio

Indický nábytek a doplňky Le Patio osobně vybírá a navrhuje majitelka obchodů, Monika White. Většina nábytku je vyrobena z masivního indického palisandru, starožitné kusy jsou především z teakového dřeva. Protože je nábytek vyráběn jednotlivě či v malých sériích, nelze ho objednat z katalogu, ale často je možné na přání klienta dovézt kusy podobné dříve nabízeným.

 

Ceny produktů z fotografií:

 

Zarážka pod dveře                                        450 Kč

Věšák ševcovské kopyto                              600 Kč

Dřevěné chapati                                           800 Kč

Dřevěná krabička                                         850 Kč

Dřevěná váza                                               900 Kč