NÁDHERA BÝT ŽENOU - DAGMAR BŘEZINOVÁ

Milé dámy a pánové 

Oznamuji, právě jsem vydala ,v pořadí již  třetí knihu  -

 

NÁDHERA BÝT ŽENOU !

                                                                                                                                                                             ,, JAK HRÁT JEN HLAVNÍ ROLE NA ČERVENÉM     KOBERCI VLASTNÍHO ŽIVOTA”.

 

 

V první knize o životním stylu s názvem : SEXY V 5 MINUTÁCH, jsem dle dokumentace dokázala nositelce „umáznout“ i 30. let na základě vhodného střihu, délky a barvy vlasů.

V druhé knize s názvem :V KAŽDÉM VĚKU STÁT ZA HŘÍCH jsem se zabývala návodem, jak a kde tento závratný zjev okamžitě uplatnit. Jak a kde se seznámit s mužem svých snů, kam se nechat pozvat a jak se na takové rande obléci.

V právě vydaném titulu : NÁDHERA BÝT ŽENOU jsem pak vyřešila všechny problémy související s naší krásou a to tak, abychom  nemusely utratit hodně peněz a přesto zkrásněly.

Napište mi přátelé, jak jste byli s mojí třetí knihou spokojeni- brezinova.dgm@gmail.com Autorka  je známou výtvarnicí scénických kostýmů a za čtyřicet let práce pro film divadlo a televizi vytvořila něco kolem šesti set padesáti čtyř samostatných titulů,ve všech žánrech, z nichž valná většina se stále těší divácké oblibě. Za všecky vzpomeňme na příklad seriál Sanitka, Příběhy pátera Knoxe, či mezinárodní mega show -  Hry bez hranic a mnoho dalších.

 

Fotogalerie