NADAČNÍ FOND YOGA HELP -PETRA ŠPINDLEROVÁ A VÁCLAV NĚMEČEK

Nový  Nadačního fondu YogaHelp.

Jak název napovídá , jedná se o pomoc lidem prostřednictvím jógy.

Přes 4000 let stará technika má úžasný terapeutický efekt a může pomoci mnoha lidem.

At’ už v dnešní rychlé době jógou proti stresu, depresím, bolavým zádům či  jóga  pro diabetiky, pro seniory, pro děti s ADD a ADHD atd.

Je to opravdu mnoho, co by se dalo vyjmenovat.

 

Našim cílem je dotovat tyto specielní lekce potřebným, tak aby byly přístupné všem, sociálním slabým skupinám, seniorům, matkám samoživitelkám, vícepočetným rodinám aj.

A to po celé České republice.

www.yogahelp.cz

Za založením YogaHelp stojí herečka Petra Špindlerová a bývalý vrcholový sportovec, fotbalový záložník Václav Němeček.

Petra Špindlerová, herečka, která se také aktivně věnuje józe. Ve spolupráci se studiem Yoga&Art založila před necelými 6ti lety unikátní projekt “Teen jóga pro dívky”. Kromě těch, vede také lekce pro děti a dospělé.

V současné době ji můžete vidět v divadelních inscenacích uváděných produkcí StageArtcz, a to “The Naked Truth”(Odhalená pravda, v roli Rity) a K-PAX Svět podle Prota (role vrchni sestry Betty). 

8 hlav šílenství, film (premiéra podzim 2017)

Lajna, seriál z hokejového prostředí (premiéra podzim 2017)

www.petraspindlerova.com

Václav Němeček, je bývalý český fotbalový záložník. Mezi lety 1988 a 1996 reprezentoval Československo a následně Českou republiku. Za národní tým odehrál 60 zápasů, vstřelil 6 gólů. Zúčastnil se mistrovství světa v Itálii 1990, kde se český tým probojoval až do čtvrtfinále a v roli kapitána získal s reprezentací stříbrnou medaily z Mistrovství Evropy 1996. 

Od roku 1985 působil ve Spartě, v základní sestavě a plně se věnoval své sportovní kariéře. V roce 1992 přestoupil do francouzského klubu FC Toulouse, kde strávil tři sezóny. Následovalo dvouroční angažmá v FC Servette Geneva a návrat do Sparty. Kariéru ukončil dvouletým angažmá v čínském klubu Dalian Wanda.

V následujících letech se věnoval práci hráčského agenta FIFA. V současnosti tuto činnost nevykonává a věnuje se různým obchodním aktivitám. Je ženatý a má dvě dcery.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° 

Naší první vlaštovkou jsou designová nadační trička YH, z dílny Karoliny Tůmové, která se věnuje ryze českému oblečení na jógu.

Její osobitý styl ale umožňuje i jiné využití tohoto oblečení, o čem svědčí i naše nádherná trička, která Vám rádi předvedeme v celé jejich kráse.

Budou ke koupi nejen na eBoutique Karoliny www.yojogayo.cz 

Logo YogaHelp je dílem herečky Ivany Uhlířové, která se také věnuje perokresbě a kaligrafii.

Fotogalerie