NAČ SE MÁME PŘIPRAVIT?

Rok 2019 přinese řadu překvapení. My, lidé, je budeme hodnotit přívlastky: úžasné, nečekané, nebo velmi smutné, tragické – vždy podle osobního úhlu pohledu. Každopádně ti, kteří si uvědomují a uvědomí podstatu života (a nemělo by jich být málo!), včetně toho, že NIC SE NEODEHRÁVÁ NÁHODOU a ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI pracuje víc než na 100%, mohou být zcela klidní - 

- najednou si (konečně!) život začnou užívat a radovat se i z maličkostí. Což ale mohou i ti ostatní, co říkáte? Když to zvládli jiní, proč ne Vy?! Na internetu a v časopisech naleznete nejrůznější horoskopy a povětšinou „skálopevně pravdivá“ slova složená do vět, které pak pisatelé přiřazují k jednotlivým astrologickým znamením. Zde je ovšem dobré dodat, že každý člověk je originál a logicky pak není radno ztrácet pevnou půdu pod nohama, když se například „Berani“ dočtou, že v červnu 2019 by si měli dávat pozor na jakékoli finanční transakce. Jedná se pouze o takové, řekněme rádoby zábavné doporučení, které s opravdovým astrologickým horoskopem má asi tolik společného jako jogurt s betonovým panelem.

Co se tedy skutečně v roce následujícím odehraje? V životě každého z Vás přesně a pouze to, co budete chtít, aby se odehrálo. Mějte na paměti, že už jen Vaše pouhá myšlenka rozpohybuje neuvěřitelně silný tok energií a jelikož Vesmír, chcete-li Nejvyšší, Archandělé, či Andělé se pohybují v dimenzi nejčistší a nejsilnější energie Lásky, pak Vámi myšlené, či vyřčené berou jako přání, které Vám splní. A další naše rada zní: Vše, co si přejete, vyslovujte v přítomném čase! Ono vlastně ani nic jiného neexistuje, je vždy a za každé okolnosti pouze TADY a TEĎ.

V obecné a celosvětové rovině se pak budou pochopitelně odehrávat záležitosti, které se Vás osobně absolutně nedotýkají, tudíž je zbytečné jim přidávat jakoukoli emocionální váhu. I když mnozí jsou neponaučitelní a po dočtení té či oné negativisticky zabarvené zprávy se budou „hroutit,“ upadat do mdlob, nebo si poběží „pro jistotu“ vzít antidepresivum. Naše rada? Ať už se v celosvětovém měřítku v následujícím roce odehraje cokoli, pokud se to netýká přímo Vás, nevěnujte tomu žádnou pozornost. Maximálně takovou, že budete na dané místo, daným lidem posílat Lásku a Světlo. Opravdově. Ze srdce a se skálopevným přesvědčením, že jim to pomůže. Protože, ruku na srdce, víc udělat v tu chvíli nebudete moci. 

ČÍSLO TŘI MÁ MNOHO PODOB!

Rok 2019 se bude „točit“ ve vibracích čísla 3. Nikoli 12, jak už se také můžete v některých článcích dočítat, protože dvanáctka se v základní numerologické řadě redukuje, tudíž součtem jedničky a dvojky získáme trojku. Jediná dvě čísla složená, která se neredukují, jsou 11 a 22!  A co tedy ta „roční“ vibrace trojky věstí? Silný emocionální proud energie, probuzení skrytých vášní, podstatně větší možnost tzv. prozření, dokončení započatého, přičemž stále odkládaného, dále pak tvrdý střet s realitou, výbušnost, vznětlivost, strach ze stereotypu… Spousta z Vás se chtě nechtě bude muset jednou provždy (a zaplať pámbů za to!) vypořádat s minulostí. Pokud tedy budete „najednou“ potkávat ty, kteří Vám ublížili, či opačně, není to náhoda, je to přirozená energetická přitažlivost, abyste už konečně udělali radikální řez (ať už ve vyříkání si potřebného, v podobě omluvy, či odpuštění) a oprostili se tak od všeho, co Vás brzdí a pomyslně stahuje ke dnu. Nebude to jednoduché, ale ta úleva, které se Vám „dostane,“ bude k nezaplacení!

Celkově bychom měli procházet velmi „společenským“ rokem, ti, kteří se dosud zarputile spíše zdržovali doma, najednou začnou dělat tzv. „výjimky“ a objeví se ve společnosti, kde zjistí, že v blízkosti lidí stejného ražení je jim (kupodivu!) také příjemně. Výše uvedený strach ze stereotypu, stejně jako strach o své finance je nejlepší zcela vypustit ze své hlavy a mysli. Pamatujte na to, že pokud v sobě – a týká se to jakékoli oblasti, jakékoli životní záležitosti – podporujete strach, jeho energii jen násobíte a přivoláváte si to, co nechcete! Ještě stále Vám to nedošlo?    

TI, CO MYSLÍ JEN NA SEBE, TO BUDOU MÍT VELMI TĚŽKÉ!  

Je zdokumentována řada předpovědí, počínaje Nostradamem, konče například Vangelijí Pandevou Dimitrovou, známější jako Baba Vanga. Z nich se dovíme, že Evropu má postihnout ekonomický kolaps, monstrózní vlna tsunami má devastovat Asii, zasažena by měla být i Indie, Pakistán, část Číny, Indonesie, či Japonska. V Rusku by kromě údajného pokusu o atentát na jeho nejvyššího vládního představitele měli být i svědky pádu velkého meteoritu. A Donald Trump by měl podle Baby Vangy vážně onemocnět, v důsledku čehož bude následovat jeho ohluchnutí a utrpí trauma mozku. Pozitivnější předpověď byla Vangelijí učiněna až na rok 2028, kdy by mělo dojít ke konci jakéhokoli hladovění napříč naší planetou. Jestli se výše uvedené vyplní, to nám příchozí rok teprve ukáže, každopádně už nyní je víc než nad Slunce jasné, že definitivně skončí „konglomeráty,“ pro které je na prvním místě byznys a teprve pak až spotřebitel! Tento fakt se dotkne i řady holdingů, továren, menších podniků. Zkrátka se tak stane. Ti, kteří se soustředí výlučně na svůj vlastní profit, i na úkor svých zaměstnanců, či podřízených, spláčou nad výdělkem. Rok 2019 totiž otevírá další energetické brány, které podporují a budou podporovat opravdovou čistotu, duchovno, slušnost, krásu, upřímnost, radost a čistou Lásku. A co víc si můžeme přát!

Naši milí a vážení čtenáři a čtenářky, STYLEnew.cz Vám ze srdce rád přeje pouze a jen ten nejkrásnější rok 2019 a hodně ŠTĚSTÍ - které si nejen užívejte, ale také rozdávejte! Kdekoli, komukoli a jakkoli!