Na léto si pořiďte lucernu nebo lustr v boho stylu

V létě se všichni cítíme lépe, více sami sebou, rádi se obklopujeme originálními dekoracemi a milujeme romantickou atmosféru. Proto Le Patio ve své letní kolekci nabízí velký výběr luceren v přírodním eko stylu, originální boho modely nebo ty, které vám vykouzlí atmosféru Středomoří. Novinkou jsou vzdušné lustry a lanterny Calypso z háčkovaných kovových drátů.

Velký comeback luceren

 Lucerny se stávají stále více oblíbenějším doplňkem nejen našich zahrad, teras a balkónů, ale když přijde špatné počasí, jednoduše je přeneseme do interiérů a užíváme si jejich magickou atmosféru doma. V nové kolekci Le Patia si můžete vybrat z následujících stylů:

 

Háčkované kovové lustry a lanterny Calypso

 Kolekce designových lustrů a lanteren ze splétaných kovových drátků, které vypadají jak háčkované, se ne nadarmo nazývá Calypso. Ať už vám název připomíná bájnou nymfu Kalypsó nebo loď slaveného oceánografa Jeana-Jacquese Cousteaua, je jasné, že tato svítidla budou milovat všichni, kdo mají dobrodružnou cestovatelskou duši a milují populární boho styl.

Francouzská značka Côté Table

Značka Côté Table reprezentuje čistý, elegantní styl typický pro jihozápadní pobřeží Francie – oblast Bordeaux. V současné době je známá nejen svými kolekcemi nádobí a různými doplňky pro stolování, ale i domácím textilem, osvětlením, drobnými kusy nábytku a dekorativními předměty. Zejména nábytek a bytové doplňky vnáší do interiérů nenapodobitelný francouzský šarm, který kombinuje vintage styl s industriálním, barokní tvary doplňuje novodobým zpracováním – vše v duchu příslovečné francouzské elegance.

 

Fotogalerie