Mramor dobývá interiéry

Dlouho opomíjená kombinace mramoru a kovu opět přichází dodat našim interiérům pocit luxusu. Pokud chcete být in, pořiďte si odkládací nebo konferenční stolek s mramorovou deskou a kovovou konstrukcí ideálně zlaté barvy. Le Patio na tento trend reaguje aktuální kolekcí mramorových stolků vyrobených v Indii.

Dostupný luxus

Stolky s mramorovou deskou již dávno nepatří jen na terasy a zahrady. Obliba mramorových stolků v interiéru ideálně doplněných kovovou konstrukcí zlaté nebo mosazné barvy vychází z glamour stylu 70. let. Ušlechtilý mramor dodá vašemu interiéru bezesporu nádech luxusu. 

Le Patio ve své kolekci indického nábytku podzim/zima nabízí mramorové stolky různých tvarů a velikostí vycházejících nejen z designu 70. let, ale i art deca. 

Indický nábytek Le Patio

Indický nábytek Le Patio osobně vybírá a navrhuje majitelka obchodů, Monika White. Většina nábytku je vyrobena z masivního indického palisandru, starožitné kusy jsou především z teakového dřeva. V poslední době je v nabídce i kovový nábytek s doplňky, které jsou inspirované vzrůstající oblibou loftů a industriálního stylu. Protože je nábytek vyráběn jednotlivě či v malých sériích, nelze ho objednat z katalogu, ale často je možné na přání klienta dovézt kusy podobné dříve nabízeným.

 

 

Ceny produktů z fotografií:

Stolek puzzle                                                                 3800 Kč

Konferenční stůl 70.léta                                              15800 Kč

Květinový stolek                                                           3100 Kč

Odkládací stolek čtverec                                               4900 Kč

Konferenční stůl zlatá konstrukce                                 9200 Kč

 

 

Fotogalerie