MOËT PÁRTY ROZZÁŘILA ČERVENÝ KOBEREC 
V KARLOVÝCH VARECH

V KARLOVÝCH VARECH

Oblíbené šampaňské Moët & Chandon je již téměř stovku let úzce propojeno se světem filmových hvězd, stříbrného plátna a pravidelně zdobí červené koberce největších světových filmových událostí. Nejinak tomu bylo i v případě 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, kde byl Moët oficiálním šampaňským. Zlatým hřebem místní společenské sezóny se již tradičně stala Moët párty s hvězdnou účastí, která se uskutečnila ve čtvrtek 9. července 2015 v historické budově Císařských Lázní. Nezapomenutelná událost se nesla v duchu úspěchu a tradice Moët & Chandon. České i zahraniční hvězdy zde podepsaly šestilitrovou láhev šampaňského Moët, pro kterou byl vytvořen speciální podstavec od Maxima Velčovského ze společnosti Lasvit. Unikátní láhev byla následně odkoupena do soukromé sbírky šampaňského domu Moët & Chandon.

 

Karlovarská Moët párty byla prosycena glamour atmosférou a stala se nezapomenutelnou společenskou událostí. Jako memento dlouholetého propojení značky Moët & Chandon se světem kinematografie, dochází během významných filmových premiér
a mezinárodních festivalů k podpisu výjimečných láhví tohoto uznávaného šampaňského.

Výjimkou nebyl ani karlovarský festival. Svými podpisy ozdobili šestilitrovou láhev Richard Gere, prezident festivalu Jiří Bartoška, Udo Kier, David Ondříček, Martha Issová a Iva Janžurová.  

Významné osobnosti rozšířily dlouhou řadu hvězd, z jejichž podpory těží nejrůznější charitativní projekty. V minulosti tak učinili například George Clooney, Penélope Cruz, Jude Law či Pedro Almodóvar. Třpyt stříbrného plátna a jiskřivé bublinky filmového šampaňského si vychutnali i Adéla Gondíková, Jiří Langmajer, Andrea Verešová a další české celebrity.  

O značce Moët & Chandon 

Moët & Chandon je již od roku 1743 šampaňských úspěšných a krásných lidí. Tato značka je známá svými úspěchy a mnoha prvenstvími ve výrobě šampaňského i svým inovátorským duchem. Moët & Chandon je značka, která světu představila šampaňské víno. Moët & Chandon je synonymem dlouholeté tradice i moderních prožitků. Moët & Chandon je značka, která již téměř 270 let pomáhá zpestřovat ty nejkrásnější okamžiky osobního života i profesního úspěchu.   

Filmové šampaňské

Již téměř sto let oslavuje značka Moët & Chandon kouzlo a lesk červeného koberce
a světového filmu. Je silným a dlouholetým partnerem předávání slavných cen, jako jsou Oscary a Zlaté glóby, Mezinárodní filmový festival v Benátkách, Berlíně či San Sabastianu. 
 

 

Fotogalerie