MIRKA BĚLOHRADSKÁ - NEUVĚŘITELNĚ ÚŽASNÁ SÍLA

Když jsme Vám před rokem představovali paní Mirku Bělohradskou coby Vyvolenou s velkým darem, ani ve snu by nás nenapadlo, co bude následovat. Co všechno se odehraje v její profesní cestě, doslova a do písmene pod jejíma rukama, kterými proudí Světlo…

Nejenže se Vás snažíme obeznamovat s výjimečnými lidmi, příběhy a postřehy, které nikde jinde nenajdete, ale stále sledujeme pokračující životní cesty těch, kteří se na STYLEnew.cz objevili. Za každým příběhem totiž čeká další, mnohdy i silnější a emotivnější než předešlý. A uznáte sami, že by byla škoda se s Vámi o něj nepodělit. Stejně jako v případě paní Mirky, jejíž klientela v rámci uzdravování, harmonizování a „léčení“ bolavých těl i duší se rozrostla takovým způsobem, že už dnes má plánovací diář naplněný i na téměř celý příští rok! Mezi její nové klienty se zařadily i známé osobnosti, jejich děti a jsou její prací ohromeni. Není divu, vždyť i někteří z dětských klientů o ní hovoří jako o Andělu, který z čista jasna vstoupil do jejich života, a nechtějí, aby z něj odcházel…

Tohle nebyla žádná náhoda

Dřívější metoda, kterou paní Mirka v rámci klientů užívala a o níž jsme psali, je v tuto chvíli zcela pasé, protože ji nahradila zcela nová, mnohem silnější a veskrze úžasná technika, která byla jednoduše řečeno této dámě seslaná přímo shůry. Stalo se tak 17. září loňského roku, kdy se blížila doba, kterou měla v tento den rozplánovanou pro harmonizaci a uzdravování klientů, a Mirce zčista jasna prolétlo hlavou „Tak nic… Dnes budu léčit jen Světlem.“ Skutečnost, že jí tato myšlenka proběhla v mysli a následně ji vyslovila nahlas, bylo pro ni velkým překvapením, protože netušila, co bude následovat. „Dříve jsem coby pomyslný prostředník skrze své ruce, tedy konkrétně střední části dlaní nechávala proudit vyšší energii na potřebné oblasti těla svých klientů, vůbec bych si nepomyslela, že to lze i jinak. V ten den jsem si totiž nějak intuitivně před sebe namísto původního obrázku, který mi sloužil jako propojení s daným člověkem, položila na stůl obrázek s názvem Vesmír, jež mi namalovala moje drahá kamarádka Alenka Fialka. Netuším, proč jsem to udělala, ale udělala, protože jsem to tak v danou chvíli cítila. A ve chvíli, kdy jsem začala pracovat na první klientce, kterou jsem měla toho 17. září v diáři, začalo se odehrávat něco nepopsatelného. Původní metoda, kterou jsem aplikovala, jakoby zmizela do nenávratna a já začala s pomocí Boží a čistě intuitivně činit to, co jsem celým svým tělem v daný moment chtěla. Bylo to velmi silné, protože energie, která skrze mne procházela na klienty, začala intenzivně procházet nejen mými celými dlaněmi, nikoli jen středem, a souběžně s tím i všemi mými prsty,“ prozradila nám paní Mirka.

Nekonečno na druhou!

To, že se nejednalo o žádnou náhodu, konec konců potvrzuje i fakt, o kterém tato dáma třeba dosud ani nemá tušení. Nás totiž v prvé chvíli zarazilo datum 17. 9. 2017 a při bližším prozkoumání jsme došli k závěru, že v jejím případě opravdu o žádnou náhodu nešlo! Datum začíná a uzavírá jednička se sedmičkou, pokud tyto dvě číslice sečtete, dostanete osmičku (ležící symbolizuje nekonečno). Ve středu data je devítka, číslice uzavírající číselnou řadu, symbolizující dokončení, završení a otevření nové, většinou silnější, intenzivnější a radostnější životní cesty. Dvojku můžeme samostatně chápat jako potvrzení silných energií čísel, která se v rozebíraném datu objevují dvakrát. Tím máme potvrzenou sílu nekonečna – Vesmíru, čistoty proudící na naši Zem z universálního středu. A součtem čísla devět a dva získáme jedenáctku (dvě jedničky), čili výjimečnost, originalitu, potvrzení síly propojení s Nejvyšším, empatii a zároveň značnou schopnost vcítit se do druhého a okamžitě se naladit na jeho energie. Podtrženo sečteno: paní Mirka Bělohradská dostala v ten den pomyslné požehnání a otevřela se jí cesta k mnohem silnějšímu uzdravování za pomoci těch nejčistších energií vycházejících z božího Světla.

Vesmírné léčení Mirky Bělohradské

„V první chvíli jsem byla zaskočená, netušila jsem, co se děje. Najednou jsem nevěděla, co bych měla, ať již v duchu, či nahlas pronášet za pomocné afirmace, které jsem do té doby používala. Nakonec jsem se ale uklidnila, nechala všemu volný průběh a to, co bylo k danému jedinci potřeba pronášet, mi začalo běžet hlavou. Šlo to úplně samo. Pamatuji si naprosto přesně, že v ten den jsem měla v harmonogramu napsanou jednu klientku, paní Renatku z jižní Moravy, u níž mi velmi záleželo na tom, abych na ní pracovala. A ona, jelikož je velmi citlivá, mi pak zpětně okamžitě potvrdila, že se něco děje jinak, že jí procházejí silnější a zároveň mnohem víc harmonizující energie…“ Samotný průběh „Vesmírného léčení“ paní Mirky samozřejmě prozrazovat nebudeme, jelikož se jedná o její čistě specifické know how, ale můžeme prozradit, že v jeho průběhu často sama prochází nezáviděníhodnými momenty. Někdy má takové bolesti v rukách, pálení, štípání, samovolně se jí začnou kroutit prsty, intenzita bolesti (pochopitelně v návaznosti na konkrétního člověka, na němž v danou chvíli pracuje!) přechází až do předloktí, což sama popsala, jakoby ji někdo řezal nožem… Každopádně se ještě nestalo, aby vymezený čas, který klientovi věnuje, přerušila, vždy nechá vesmírné energie „pracovat“ až do momentu naprostého zklidnění. Poté samozřejmě následuje potřebné očištění od všech možných cizích, nepatřičných energií a paní Mirka opět ve vší síle, s úsměvem na tváři a velkou pokorou kontaktuje dalšího člověka ve svém pořadníku, který už netrpělivě čeká, až na něm začne Mirka pracovat.