MEDOVÁ VODA

Albert Einstein jasně konstatoval, že pokud by lidé vyhubili z planety Země včely, od toho okamžiku by jim k přežití zbývaly pouho pouhé čtyři roky života. O neskutečné prospěšnosti tohoto hmyzu, který pro dávné kultury ztělesňoval důležité spojení lidstva s nebesy, netřeba absolutně polemizovat, stejně jako o medu, který také mj. včely produkují! No, a věděli jste o receptuře, která ve výsledku "vyrobí" nápoj, jehož účinky na lidské tělo jsou téměř neuvěřitelné!? Tak to vyzkoušejte: 

PŘÍPRAVA tzv. MEDOVÉ VODY

Na přípravu potřebujete jen 2 ingredience: MED a VODU! Vodu nechejte projít varem, chvíli počkejte a jakmile bude vlažná, vmíchejte do ní lžičku medu a promíchejte. Nejčastější poměr, který se uvádí je 250ml vody / 1 kávová lžička medu. Samozřejmě, pokud můžete, je mnohem lepší, když použijete lžičku nikoli hliníkovou či kovovou, nýbrž umělou popřípadě dřevěnou spirálovitou medovou naběračku. Každopádně poměr vlažné vody si určete sami. 

UŽÍVÁNÍ

Takto připravený "sladký" a opravdu léčivý nápoj se užívá ihned ráno a na lačný žaludek. Někteří lidé si jej ovšem "ordinují" i večer, půl hodinky před spaním. Každopádně užívání jako takové je opět čistě a jen na vás a vašem rozhodnutí. Ptáte se, co s vámi pití medové vody udělá? Čtete tedy pozorně dál: 

CO VŠECHNO S VÁMI MEDOVÁ VODA PROVEDE: 

* Detoxikuje naše tělo, proto je také označována za velmi silného bojovníka proti mnoha nemocem! Uvádí se kupříkladu, že jen antioxidační síla medu je 10x vyšší než v případě kvalitního bílého vína. 

* Jedná se o vynikající životabudič pro ledviny, které pročišťuje, harmonizuje a celkově zklidňuje v případě jejich nadměrné vytíženosti. Ti, kteří si navykli užívat medovou vodu i půl hodinky před spánkem, od doby, co tuto léčivou - ať už preventivní, či záměrně cílenou - alternativní cestu nastartovali, neexistuje, aby se v noci budili s nepříjemným pocitem plného močového měchýře a častého nočního chození na toaletu! 

* Medová voda celkově harmonizuje organismus, zklidňuje, dobíjí energií. 

* Zklidňuje a uvádí do rovnováhy jakékoli zažívací problémy a procesy v našem těle, velmi nenásilnou formou rozhýbává střeva.

* Zažívání čistí od veškerých škodlivin, prazitů a zabraňuje jejich množení. 

* Omlazuje střevní mikloflóru. 

* Posiluje celkově imunitní systém. 

* Zklidňuje a čistí plíce (od hlenů a mikrobů, které do této oblasti těla nepatří). 

* Očišťuje buňky napříč celým tělem. 

* Navyšuje antibakteriální, antivirové a antimykotické vlastnosti. 

* Preventivně pomáhá proti nepříjemnému nočnímu chození na toaletu!

 

Text a Foto: www.STYLEnew.cz FB: New-STYLEnew