Měděná světla: „Must-have“ této sezóny

Le Patio reaguje na vzrůstající oblibu mědi v interiérech - nabízí ve své nové kolekci měděná světla závěsná, stojací i na stůl jak moderních tvarů, tak i v klasickém stylu.

Obliba mědi stoupá

 Měď se poslední dobou objevuje v kolekcích oblečení, šperků a také jako další materiál při výrobě nábytku, bytových dekorací a osvětlení.

Měď totiž dodá interiérům potřebné teplé tóny a nádech elegance. Končí éra chladných interiérů a drsných materiálů, nyní si chceme dopřát více nenápadného luxusu.

 

Jak kombinovat měděná světla v interiéru

Měď si rozhodně rozumí s pudrově růžovými a šedými odstíny. Pokud chcete měděné světlo v interiéru zdůraznit, skvěle k tomu poslouží mramor nebo dřevo, z barev rozhodně bílá a černá. Nicméně s měděným světlem se nikdy nemůžete splést, jde dobře prakticky ke všemu. Jen je na vás, zda zvolíte světlo celoměděné nebo s měděnými doplňky. 

Tip Le Patia: Poetické světlo Marrakesh, které lze kombinovat se všemi styly.

 

Svítidla Le Patio

Kvalitní svítidla a promyšlený „světelný design“ interiérů jsou v dnešní době stále více důležité. Proto Le Patio nabízí svítidla různých typů – od závěsných přes stojací, stolní až nástěnné. Vybrat si můžete z více jak desítky autorských i designérských značek z celého světa. Světla Le Patio jsou vždy originální a v souladu se světovými trendy.

 

Fotogalerie