MED a SKOŘICE

Není třeba zdůrazňovat, že NEJLEPŠÍ lék na všechny naše trable, ať už fyzické, či psychické je PŘÍRODA. A vše, co přímo z ní pochází. Možná víte, jak „zázračně“ na naše těla působí MED v kombinaci se SKOŘICÍ, nebo se to můžete dozvědět právě nyní -  

Už v dobách, kdy svět neznal žádné odborníky pracující v bílých pláštích v laboratořích vybavených tou nejmodernější technikou, kdy nikde na světě nestála žádná nemocnice, znali lidé med a skořici. Někteří je – možná „náhodou“, snad záměrně – vmíchávali do jídel, nebo si jimi dochucovali nápoje, kterým se mnohem později začalo říkat „čaje.“ Byli zdravější, psychicky odolnější, jakoby celkově pevnější… Není divu, protože čistá příroda je Boží zázrak a je na čase, abychom se k ní také tak začali všichni chovat, nebo se může jednoho krásného dne stát, že nám tady na Zemi nezůstane vůbec nic přírodního. A řekněte sami, v případě, že by Vám byla diagnostikována např. Artritida, měli jste problémy se srdcem, s cholesterolem, často Vás trápily bolesti zubů, unavovaly Vás nečekané zažívací potíže spojené s problémem Vašeho žaludku, trpěli jste chronickou únavou, měli kožní infekce, nedej Bože rakovinu… atd. po čem byste sáhli raději? Po tom zcela čistém a přírodním (navíc zadarmo!), nebo pospícháte do obchodů a Lékáren, abyste ukrojili ze svého rozpočtu a koupili si na „krátkodobé zmírnění“ potíží „něco,“ co může být vyrobené jen z výlučně chemických látek? Všechno je pouze a jen VAŠE VOLBA! A STYLEnew.cz Vám přeje, aby byla pokud možno z 99% vždy ŠŤASTNÁ…

 

SRDEČNÍ NEMOCI

Dle chuti smícháte med s mletou skořicí a namažete si na toust nebo na chléb namísto marmelády nebo džemu. Zkuste tuto novou, ale především pak pravidelnou snídani. Co tato kombinace udělá s naším tělem? Sníží hladinu cholesterolu v krvi a cévách, chrání před infarktem. Navíc ti, kteří již infarkt prodělali a výše uvedené budou dodržovat, značně oddálí, či zcela „vymaže“ možnost další srdeční příhody. Snídaně tohoto druhu posilují srdeční tep, žilám a cévám vracení jejich pružnost, ulevují při zadýchávání.

VYSOKÁ HLADINA CHOLESTEROLU  

Dvě lžíce medu a tři čajové lžičky skořice smícháte s 2 dcl horké vody. Tvrdí se, že pokud tento nápoj člověk s chronicky vysokou hladinou cholesterolu užívá třikrát denně, může se vyléčit. Podle zjištění se po dvou hodinách od užití tohoto „nápoje“ pacientům snížila hladina cholesterolu o 10%.

CHORNICKÁ ÚNAVA a POSÍLENÍ IMUNITY

Med a skořice v poměru 1:1, nebo ve vodě rozmíchaná polévková lžíce medu a kávová lžička skořice – tohle užívané několikrát denně, především pak kolem 15 hodiny, kdy začíná podle biologických hodin člověku klesat vitalita, obnovíte si ztracenou sílu a energii. Úžasně pomáhá při regeneraci tělesných sil. Vědci dávno zjistili, že med obsahuje obrovské množství vitaminů a železa, jeho pravidelné užívání posiluje bílé krvinky v jejich boji s viry a bakteriemi. Stejně tak každodenní užívání medu a skořice celkově posiluje imunitní systém, chrání před bakteriemi, viry, virovými infekcemi.

ARTRITIDA

Pacientům s touto nemocí se doporučuje každý den ráno a večer vypít jeden šálek horké vody se dvěma lžičkami medu a 1 malou lžičkou skořice.

ONKOLOGICKÉ ONEMOCNĚNÍ KOSTÍ, ŽALUDKU A STŘEV

Výzkumy prováděné v Austrálii a Japonsku prokázaly, že i pokročilá rakovina výše uvedených částí těla může být s úspěchem léčena! Pacientům trpícím těmito druhy zákeřného onkologického onemocnění se doporučuje po dobu jednoho měsíce užívat lžíci medu a lžíci skořice 3x denně.

ZÁPACH Z ÚST

Odedávna lidé v Jižní Africe po probuzení kloktají v horké vodě rozmíchanou lžíci medu a skořice, což jim mj. zaručuje, že jejich dech zůstane po celý den svěží!

BOLESTI ZUBŮ  

Jednu lžíci skořice smícháte s pěti lžičkami medu, vytvoříte směs, kterou 3x denně aplikujete na bolavý zub a bolest ustane.

INFEKCE MOČOVÉHO MĚCHÝŘE

Ve sklenici vlažné vody rozpustíte 2 lžíce medu se lžičkou skořice a vypijete. Tímto nápojem odstraníte infekci močových cest a močového měchýře.

KOŽNÍ PROBLÉMY / INFEKCE

Dle doporučení prý aplikace medu se skořicí na postižená místa léčí ekzémy, pásový opar a všechny typy kožních infekcí.

DLOUHOVĚKOST

Čtyři lžíce medu, 1 lžíce skořice a 3 šálky vody – z těchto ingrediencí si uvařte čaj. Pokud budete pít čtvrt šálku 3x denně, budete si udržovat nejen vitalitu vnitřních orgánů, ale i hebkou kůži do vysokého věku. Délka života vzrůstá a dnes už není žádnou výjimkou, že i 90 člověk se může pyšnit vitalitou a svěžestí dvacetiletých…

 

STYLEnew.cz/2019

Fotogalerie