Maminky si zaslouží masáž od Prince!

Těhotenství je čas, kdy své tělo vnímáme ještě daleko intenzivněji,  než jsme běžně zvyklé. Jsme citlivější a opatrnější.  Mnohem více zvažujeme, pro jakou formu péče a relaxu se rozhodnout. Nebojte se vyzkoušet těhotenskou masáž! Věřte nám, že je úžasná!

 

 

Těhotenství – naše tělo a doteky

Důležité je pouze pečlivě si vybrat, od koho se v případě potřeby nechat namasírovat. Odborník, kterému se svěříme do péče, musí znát dokonale tělo těhotné ženy. Měl by především respektovat pocity budoucí maminky a její přání. Jen ona sama přece vnímá, které z masérových dotyků jí přinášejí úlevu a kdy se sama cítí dobře. Jen ona sama má totiž zodpovědnost za miminko ve svém břiše a dobře ví, že ono citlivě reaguje na každý dotek. Jedním z odborníků na slovo vzatých je masér a zkušený fyzioterapeut PRINC z relaxačního centra Prince of Wellness.

Sympatický fyzioterapeut lidské tělo dokonale zná. Ví, co kdo potřebuje a proto je ve své profesi mistrem vyhledávaným i budoucími maminkami. V jeho vlastním, příjemně zařízeném studiu se můžete doopravdy uvolnit a relaxovat. Vy i vaše nenarozené děťátko zažijete v těchto prostorách báječný čas. Jste v ráji, který patří pouze vám dvěma!

Budoucí maminka Annelie (na snímku) zvolila masáž trvající pouze půl hodiny. „Na jejím konci jsem ale měla stejný pocit, jakoby  trvala hodinu i déle,“ říká s úsměvem. „Po masáži se cítíte uvolněné a odpočaté, máte pojednou spoustu energie a kromě pohody dostanete pro další těhotenský čas i cenné rady. Pokud o ně ovšem požádáte! Princ vám totiž nic nenutí, nenabízí nevyžádané rady. Vy ale dobře víte, že ví. Je vaším spojencem a důvěrníkem. Je člověkem, který má v rukou i v srdci cit, který je ochoten vám dát. Chcete-li tedy uvolnit své tělo a zbavit sama sebe od stresů běžného dne, mohu po svém úžasném zážitku jeho masáže pro budoucí maminky jen doporučit!“

Nebojte se vyzkoušet něco nového.

Zpříjemněte si čas svého těhotenství speciální masáží. (Více na www.princeofwellness.cz)

Text : redakce Stylenew      Fotografie : Dagmar Hájková