MAGICKÝ ÚPLNĚK VE ZNAMENÍ RYB - TOHLE VÁŽNĚ NENÍ NÁHODA!

Již tuto STŘEDU (6. 9.), přesně čtyři minuty po deváté hodině dopoledne začíná na celou zemi působit zářijový úplněk v posledním znamení zvěrokruhu – v Rybách. Je to jediné astrologické znamení, které v sobě nese „něco“ ze všech jedenácti předešlých, proto není divu, že právě tento úplněk patří k nejsilnějším v tomto roce. A ještě jedna důležitá věc: Podívejte se pozorně na uvedené datum!

Stále nic? Vůbec nic Vás při pohledu naproti sobě postavenou šestku s devítkou nenapadá? Pak se podívejte na grafické znázorňování tohoto vodního znamení zvěrokruhu! Dvě proti sobě plovoucí ryby… Úplněk v Rybách a „náhodou“ 6. 9.? Ne, tohle není náhoda. Tomuto se říká osud, někdo by to nazval i zázrakem. A my Vám vysvětlíme PROČ.

Na jednu stranu jsou zrozenci znamení Ryb silně intuitivní, mnohé Ryby jsou naprosto senzační média, mají možnost velmi intenzivního napojení na Vesmír, na energie Nejvyššího, prostřednictvím kterých pak dostávají zřetelné informace. Na stranu druhou – a to je v symbolice vyobrazení tohoto znamení ona druhá ryba plovoucí tzv. proti proudu – se lidé narození v Rybách, pokud nezvládnou svou jedinečnost a sílu své originální osobnosti, mohou potýkat s psychickými problémy, depresemi, závislostmi nejrůznějšího charakteru. Jen ty Ryby, které „vědí“ a dokážou s pokorou pracovat s čistými energiemi (či vibracemi) Lásky a Světla, jsou pro sebemenší negativní energie nezajímaví, protože, jak známo nejsilnější moc má síla opravdové (Boží) Lásky, čili jakákoli nižší energie nemá v blízkosti takového jedince sebemenší šanci. A to je jen a pouze DOBŘE! 

No a v tomto duchu se ponese i velmi citový a zároveň magický středeční úplněk. Pomůže každému (bez ohledu na astrologické znamení, v němž se narodil), kdo se zajímá o duchovní rozvoj, medituje, snaží se své fyzické i psychické tělo zbavit veškerých nízkých a nejnižších energií. Těm, kteří vnímají krásu, mají pozitivní přístup k životu a vědí, že věci, které nechají volně plynout, se vždy vyřeší tak, aby pro ně měly pozitivní účinek. 

SÍLA STŘEDEČNÍHO ÚPLŇKU JE VÝZNAMNÁ, PROTOŽE BUDE NAPLNO PRACOVAT VAŠE INTUICE. VĚNUJTE, PROSÍM, POZORNOST SVÝM EMOCÍM A OPRAVDU SE PODLE TOHO V DANOU CHVÍLI ZAŘIĎTE! ŘADA Z VÁS BUDE MÍT VYSLOVENĚ ŽIVÉ SNY, SPOUSTA JEDINCŮ BUDE MÍT PŘEDTUCHY, NENADÁLÉ VJEMY A TAKTÉŽ MŮŽETE PŘIJÍT NA NĚJAKÁ TAJEMSTVÍ!!! AŤ UŽ SE BUDE TÝKAT PŘÍMO NĚČEHO VE VÁS SAMOTNÝCH, NEBO NĚKOHO VE VAŠÍ BLÍZKOSTI. TI Z VÁS, KTEŘÍ SE V TENTO DEN ROZHODNOU MEDITOVAT A V PRŮBĚHU MEDITACE BUDOU ŽÁDAT NEBESKÉ ČI ELEMENTÁRNÍ BYTOSTI O RADU, POMOC, PODPORU… VĚZTE, ŽE BUDETE ZCELA ZŘETELNĚ SLYŠET, ČI VIDĚT TO, CO PRÁVĚ „TADY a TEĎ“ POTŘEBUJETE! ŘADĚ LIDÍ SE MŮŽE V TOMTO DNI OTEVŘÍT TŘETÍ OKO, VELKÉ SPOUSTĚ JEDINCŮ SE PODAŘÍ PROPOJIT NA ENERGIE VYŠŠÍHO VYZAŘOVÁNÍ. KAŽDOPÁDNĚ ALE BYSTE SE MĚLI ZBAVIT VŠEHO, CO UŽ NEPOTŘEBUJETE – AŤ UŽ HMATATELNĚ (spoustu věcí můžete darovat, nemusíte je přece hned vyhazovat!). ČI PSYCHICKY.

OPRAVDOVÉ ODPUŠTĚNÍ BUDE PRÁVĚ V TUTO ÚPLŇKOVOU STŘEDU FUNGOVAT V NEPOROVNATELNĚ SILNĚJŠÍCH VIBRACÍCH A JE VÍCE NEŽ PRAVDĚPODOBNÉ, ŽE K VAŠEMU ODPUŠTĚNÍ SKUTEČNĚ DOJDE. 

A na závěr jedna menší rada pro všechny:

POKUD PRÁVĚ VE STŘEDU 6. 9. MÁTE NAPLÁNOVANÉ OBCHODNÍ JEDNÁNÍ, MÁTE PODEPISOVAT DŮLEŽITÝ DOKUMENT, NEBO PŘÍMO SMLOUVU (jakoukoli!), KDYŽ SE VÁM PODAŘÍ TENTO ÚKON ODLOŽIT NA PŘÍŠTÍ TÝDEN, NEMUSÍTE SE ABSOLUTNĚ NIČEHO OBÁVAT. POKUD VŠAK K PODPISU BUDE MUSET V TENTO DEN DOJÍT, BYLO BY VÍC NEŽ VHODNÉ, ABY S VÁMI U TOHOTO AKTU BYLA PŘÍTOMNA JEDNA VAŠE SPŘÍZNĚNÁ DUŠE, KDYŽ UŽ NE PŘÍMO PRÁVNÍK, NEBO NOTÁŘ, PROTOŽE SE MŮŽE LEHCE STÁT, ŽE PŘEHLÉDNETE NĚCO, CO PODEPÍŠETE A PAK TÉTO SVÉ „RYCHLOZBRKLOSTI“ BUDETE HODNĚ, HODNĚ DLOUHO LITOVAT!!!

Čili, jak se říká: Dvakrát měř a jednou řež, ve středu šestého září letošního roku bude platit ne stonásobně, ale tisícinásobně!