MAGICKÁ PODZIMNÍ SOUTĚŽ

STYLEnew.cz ve spolupráci s nakladatelstvím SYNERGIE PUBLISHING pro Vás připravilo „Kouzelnou podzimní soutěž,“ která rozhodně stojí za Vaši pozornost. Především pak těch z Vás, kteří vědí, že věci mezi nebem a zemí existují!

 SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA! DĚKUJEME VŠEM ČTENÁŘŮM, KTEŘÍ SE DO TÉTO SOUTĚŽE ZAPOJILI A PĚTI ŠŤASTLIVCŮM V NEJBLIŽŠÍ MOŽNÉ DOBĚ ODEŠLEME BALÍČKY SESTAVENÉ Z NÍŽE UVEDENÝCH VYKLÁDACÍCH KARET. Redakce STYLEnew.cz 

Každý velmi dobře ví, že se nám v životech odehrávají věci, které mnohdy nelze vysvětlit rozumem. Přitom se opravdu odehrály, odehrávají a mají pro nás na naší životní cestě veskrze pozitivní význam. Zkrátka to tak je a my to vnímáme a cítíme. Srdcem, intuicí, tzv. šestým smyslem … Všichni jsme nedokonalé živoucí bytosti, které popohání touha po poznání, objevování, rozlousknutí věcí, které nás zajímají. Není proto divu, že (celosvětově) se čím dál víc jedinců obrací s žádostí o radu, pomoc, vysvětlení k různým vědmám, kartářkám, věštcům, astrologům, obecně lidem, kteří se věnují těmto alternativním způsobům. Ovšem také je obecně známo, že tyto „schopnosti“ má v sobě každý z nás.

Někteří z Vás to dobře vědí, někteří o tom stále ještě jakoby pochybují, proto se rádi obracejí na druhé… A co kdybyste se takříkajíc na vlastní kůži přesvědčili, že i Vy můžete s naprostým klidem sami sobě (či komukoli, koho máte rádi či Vás o to přímo požádá) predikovat budoucnost?! Rozluštit léta trvající záležitost, které jste dosud nemohli přijít na kloub? Nahlédnout pod „závoj příštího“ – tedy toho, co by teprve do Vašeho života mohlo vstoupit? Za zkoušku nic nedáte a jediné, co „musíte“ udělat je zapojit se do této naší soutěže. Oč hrajeme? Pro celkem 5 z Vás máme připravené „kouzelné – podzimní“ balíčky sestávající z následujících tří inspirativních – vykládacích karetních setů:

KOUZELNÝ SVĚT MAGIE a ZÁZRAKŮ

Jsou symbolem síly, zázraků, čistoty, magie, patří mezi nejkouzelnější z mystických stvoření. Kdo? Jednorožci. Proto se také stali „průvodci“ Cordelie Francescy Brabbs, která „vstoupila“ do jejich pozoruhodné říše a vytvořila knihu a set 44 karet nazvaných příznačně: ORÁKULUM JEDNOROŽCŮ. Díky ní můžete v sobě znovu probudit schopnost intuice, vnitřní moudrosti, a tudíž nastartovat svůj božský potenciál. Ostatně ten má v sobě každý bez rozdílu! Jednorožci coby průvodci těmito nádhernými kartami chtějí každému pomoci objevit magii, která uvnitř nás dřímá. Přejí si, aby jedinec, kterého tento inspirativní výkladový karetní set zaujme, začal vědoměji tvořit svou realitu za pomoci nekonečné síly Vesmíru, díky čemuž pak dokáže činit doslova zázraky. Přijměte proto nádhernou energii těchto úchvatných stvoření a díky nim prožívejte ještě více lásky, radosti, míru a prosperity. Jednorožci „čekají“ na Vaše zavolání!

PROBUZENÍ SÍLY SAMOTNÉHO ZDROJE

Zcela nový vykládací systém nazvaný ORÁKULUM 7 ENERGIÍ vložila do své knihy a celkem 49 vykládacích karet oblíbená autorka, o níž jsme na STYLEnew.cz již psali – Colette Baron Reid. Sedmička je posvátným číslem, jehož neoddělitelný význam se skrývá a je součástí mnoha kultur a systémů vyššího poznání. Napříč historií a skrze sedm energetických center, jež jsou označovány jako čakry, ovlivňuje i náš každodenní život. Jak? Způsobem uvažování, myšlení, rozhodování se, včetně toho, s čím se setkáváme v našem jemnohmotném těle – v úrovni prostého uvažování a vnímání signálů či znamení přicházejících k nám od samotného Zdroje. Každému energetickému centru (tedy každé čakře) je věnováno sedm karet zaměřených na specifické elementy podporující její energetické aspekty a přinášející praktická doporučení, jak je znovu zharmonizovat čili naladit do rovnováhy pomocí inspirovaných rozhodnutí. ORÁKULUM 7 ENERGIÍ Vám může pomoci opět probudit sílu Zdroje, stát se kanálem božské hojnosti a zázraků a spoluvytvářet tak svou vlastní realitu.

SPONTÁNNOST A HRAVOST – ZDROJ VAŠÍ HOJNOSTI! 

Čtyřiapadesátiletá Američanka Tosha Silver vytvořila 52 veskrze pozitivních a především pak inspiračních karet, jejichž název – MYŠLENKY HOJNOSTI, vypovídá o všem, co právě „tady a teď“ potřebujete! Tyto karty Vás tak pomyslně zvou, abyste se právě Vy stali nástrojem toho „co se chce projevit“. Pomohou Vám odložit ego a nechat odejít pryč to, co už vůbec nepotřebujete! Pokud to uděláte, začnete vnímat, jak moc jste úžasní, jedineční, a především pak cenní. To vše se odvíjí od toho, že víte, jak se otevřít, dávat, přijímat a sloužit proudu bezmezné a zároveň nevyčerpatelné hojnosti. „Když se zcela odevzdáte Lásce, veškeré lidské hranice se rozplynou!“ Nejlepším způsobem, jak se stát nástrojem tohoto nádherného proudu je hravost a spontánnost. Proč toho tedy nevyužít! Co říkáte?! Dvaapadesát nádherných karet Vás v daném okamžiku přesně navede k tomu, co je právě u Vás a „tady a teď“ udělat či procítit, opustit či nasát z nekonečného proudu všudypřítomné božské energie.

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

* SOUTĚŽE se mohou zúčastnit výlučně osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

* V případě, že se chcete dostat do slosování, je třeba, abyste tento soutěžní článek sdíleli na svém FB profilu. Stejně tak je zapotřebí, abyste FB stránku našeho časopisu: NEW-STYLEnew a taktéž FB stránku: NAKLADATELSTVÍ SYNERGIE vložili mezi své oblíbené. Po uzavření soutěže tyto body budou na základě losování v případě výherců zkontrolovány.

* Společnost vlastnící sociální síť FACEBOOK není pořadatelem této soutěže a nemá s ní nic společného.    

* SOUTĚŽ začíná běžet v předposlední zářijový den, tedy 29. září 2022 a skončí o půlnoci 29. října 2022. Následně dojde ke kontrole správnosti u došlých odpovědí, u kterých navíc proběhne kontrola výše uvedených podmínek účasti a následně budou vylosování výherci, jimž budou odeslány výherní balíčky.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jednorožec je symbolem síly a čistoty. I z toho důvodu je součástí symbolu jedné země. Naše soutěžní otázka tedy zní: Která země se pyšní jednorožcem coby svým symbolem?

Soutěžní formulář

Odpověď:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Kontrola - napiště slovy výsledek 2+1:

Fotogalerie