LUSITO hravost spojuje

Začátek roku 2017 je pro značku LUSITO spojen s uvedením několika novinek v rámci luxusní kolekce Di’sign. Navíc se díky nové spolupráci s originálním multifunkčním prostorem VNITROBLOCK objevuje po boku dalších designérů v SIGNATURE store&cafe. 

Před nedávnem značka LUSITO uvedla na trh exkluzivní stolečky SOUL navržené interiérovou designérkou Ivou Bastlovou. Jejich deska je vyrobena z masivního dubu a podstava z umělého kamene Corralit. Mají organický a ergonomický tvar, posloužit tak mohou jako konferenční nebo odkládací plochy. S ikonickou lampou Lusito Tripod tvoří ideální kombinaci. Lampa má nové, ručně vyrobené stínidlo PIVOŇKA  z dílny VR Design. Jeho autorkou je Viktoriya  Romanyshyna.

         DESIGNÉRKA IVA BASTLOVÁ A DESIGNÉRKA DIANA TURINOVÁ

S novým rokem navazování další kreativní spolupráce nekončí, ba naopak – LUSITO má čím dál více následovníků a partnerů. Díky VNITROBLOCKU jsou produkty této ryze české firmy nyní dostupné nejen v showroomu v pražském Karlíně a dalších partnerských prodejnách v Čechách i na Moravě, ale také nově v Holešovicích! SIGNATURE store&cafe nabízí prostor českým i slovenským designérům a LUSITO je součástí nového prodejního prostoru. 

SIGNATURE store&cafe je produktů LUSITO plný – ty totiž dokonale souzní s jedinečným prostředím industriálního prostoru. Mezi oblíbené kousky patří luxusní polštáře z kolekce Di’sign, které designérka Diana Turinová převlékla do originálních a příjemných vzorů.

www.lusito.cz    www.lusito.cz/download    Facebook: Lusito Di‘sign

Fotografie : MICHAELA HERMÍNA 

Fotogalerie