LORNA BYRNE - JEDINÁ NA SVĚTĚ, KTERÁ VIDÍ ANDĚLY

Získala neuvěřitelný dar. Od narození má schopnost fyzicky vidět Anděly, či Archanděly stejně jako běžné smrtelníky. Dnes je LORNA BYRNE (63) celosvětově uznávanou mystičkou, za kterou se do Irska sjíždějí lidé z celého světa… 

„Andělé mne provázejí neustále. Vidím je všude… Když jsem se jednou těchto nebeských pomocníků zeptala, jestli je tak intenzivně jako já vidí na tomto pozemském světě ještě i další lidé, dostala jsem odpověď, že nikoli,“ přiznává autorka celosvětových bestsellerů - Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje a Láska nebeská. 

 

„LIDSKÉ BYTOSTI JSOU MNOHEM VÍC NEŽ POUHÉ TĚLO. 

A JAKMILE SI TO UVĚDOMÍTE, JAKMILE UVĚŘÍTE, ŽE MÁTE DUŠI, 

OBNOVÍ SE I VAŠE PŘÍMÉ SPOJENÍ S ANDĚLY!“ 

 

A proč ne ty?! 

Lorně velmi dlouho trvalo, než tento výjimečný dar, který získala, dokázala sama v sobě zpracovat. Její dětství a dospívání nebylo žádnou procházkou růžovým sadem. Naopak. To, co ona vnímala jako normální a nedílnou součást života, ostatní považovali za duševní poruchu. Dokonce i její nejbližší – rodiče a prarodiče. Nikdo z nich si nedokázal připustit, že malá Lorna mluví pravdu, což vygradovalo návštěvami u lékařů, kteří zhodnotili, že je retardovaná, mentálně zaostalá. Jen pro to, že něco podobného nedokázaly „vložit“ do podložených studií, lékařských – odborných tabulek! „Už jako malá jsem se od andělů dozvěděla, že mým úkolem tady na zemi bude podělit se o moudrost, kterou jsem získala od Boha a jeho pomocníků, andělů. Téměř od narození byli mými učiteli a nejlepšími přáteli. A tak je tomu dodnes.“ Dětství prožila v chudobě, bez lásky, kterou by měli máma s tátou, o babičkách a dědečcích ani nemluvě, přenášet na své potomky zcela automaticky. Ptáte se, jak je možné, že právě tato žena byla vyvolená tím Nejvyšším a jako jediná z pozemského světa získala tento dar? Lorna tuto otázku jednou položila Andělům taktéž a získala od nich stručnou a jasnou odpověď: A proč ne ty?! „Dál už jsem po tom nepátrala, protože jsem pochopila, že tak to je a tak to má být.“     

Hořký konec osudové lásky 

Vyhlídky na lepší a šťastnější život vstoupily Lorně do života, když se v otcově autoservisu, kde vypomáhala, seznámila se svým budoucím manželem Joem. Mají spolu čtyři děti. To, že bude Joe její osudovou láskou, jí potvrdilo nejen její vlastní srdce, ale i Anděl Eliáš. Bohužel jí však sdělil i velmi nepříjemnou zprávu, díky níž Lorna věděla, že její manželství nebude trvat navěky, jak si spolu slíbili před oltářem. Že je ukončí nečekaná tragédie. Lorna možná v hloubi duše věřila, že Eliášova slova jen špatně pochopila, nebo jim správně neporozuměla. Bohužel však bylo proroctví tohoto Anděla pravdivé a v době, kdy jejich nejmladšímu, čtvrtému dítěti bylo pouhých pět let, Joe tragicky zahynul. Tato skutečnost ji srazila na kolena. Bolest, s níž se Lorna musela sama v sobě smířit, lze těžko popisovat slovy. Každopádně neochvějná víra a naděje ji neopustila ani ve chvílích největší bolesti. A také stále intenzivnější návštěvy a vzkazy od nebeských poslů. Nakonec našla sílu vstát a po dlouhých letech předávat lidem napříč světem andělská poselství.   

 

Pomoc vždy přijde! 

„V roce 2003 jsem byla na procházce s kočárkem, když ke mně přistoupil Archanděl Michael a řekl mi, že nastal nejvyšší čas, abych začala psát. Abych napsala knihu o svých zážitcích a prožitcích s Anděly. Začala jsem se smát a odpověděla, že to je nemožné, když neumím pořádně číst, ani psát,“ přiznala Lorna. Ovšem Archanděl Michael měl pro ni pohotovou odpověď, která zněla, že to, o čem hovoří, je nepodstatné, protože pomoc jí vždy přijde do cesty. Stalo se. Lorně do života vstoupili lidé, kteří jí s psaním pomohli a tak spatřila světlo světa její knižní prvotina, autobiografie Andělé v mých vlasech, která byla následně přeložena do 30 jazyků a coby světový bestseller se prodává ve více než 50 zemích světa.  

Dnes za Lornou přijíždějí trpící a nešťastní lidé z celého světa pro útěchu, rady a využívají její léčitelské schopnosti. Dokonce i teologové nejrůznějších církví k ní přicházejí o radu. Lorna má jejich plnou důvěru, pokud jde o schopnost komunikovat nejen s anděly, ale i s duchy zesnulých. Poskytuje jedinečný pohled na nebeské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a čekají na to, až je oslovíme, aby pro nás mohli udělat, oč je požádáme! 

 

VZKAZ OD ARCHANDĚLA MICHAELA PRO TEBE! 

Každému, kdo nyní čte tyto řádky, věnujeme malý dárek přímo od Lorny Byrne. Konkrétně modlitbu, kterou jí pro každého čtenáře jejích knih, přinesl zprostředkovaně od Boha Archanděl Michael. 

 

VYLIJTE SVOU LÉČIVOU MOC, ANDĚLÉ, 

RYTÍŘSTVO NEBESKÉ, NA MNE 

I NA TY, KTERÉ MILUJI.

NECHŤ NA SOBĚ UCÍTÍM PAPRSEK 

TVÝCH ANDĚLŮ LÉČITELŮ 

A SVĚTLO TVÝCH UZDRAVUJÍCÍCH RUKOU. 

NECHŤ ZAPOČNE TVÉ UZDRAVOVÁNÍ, 

TAK, JAK BŮH DÁ. 

AMEN. 

 

POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE! 

Nyní je u nás k dostání komplet všech knih Lorny Byrne ve speciálním dárkovém setu, obsahujícím knihy: Andělé v mých vlasech, volné pokračování pod názvem Schody do nebe, dále Andělské poselství naděje, v němž Lorna radí, jak oslovovat anděly s prosbou o pomoc, a zatím poslední její kniha Nebeská láska, kterou rozšířila o novou kapitolu Láskyplná stezka. Čtenáře jistě potěší i speciálních 8 andělských karet a pírko. 

Tento box zakoupíte za doporučenou cenu 629 Kč ve všech dobrých knihkupectvích, nebo na www.knizniklub-knihy                               www.knizniklub.cz & www.bux.cz 

Fotogalerie