Letní inspirace z Paříže: rafiové náušnice

Ráda se inspirujete rafinovanou elegancí Francouzek? Pak jistě oceníte autorskou bižuterii, která vzniká v Marais, srdci Paříže. V ČR ji exkluzivně prodává Le Patio. Ať už si vyberete horkou novinku sezóny, náušnice z rafiového vlákna, nebo náramek či náhrdelník z bavlníkového acetátu, můžete si být jisté, že podtrhujete svoji krásu moderním šperkem z unikátního materiálu. Kolekce je limitovaná.

Rafia – nový trendy přírodní materiál

 Letní počasí přímo volá po odlehčené variantě šperků, které si můžeme vzít jak na jednání nebo do divadla na letní scénu či na garden party. Skvělou volbou je naše novinka – rafiové náušnice Francine Bramli. Rafiové vlákno se získává z listů speciálního druhu palmy. Náušnice tak mohou být větší, ale nejsou těžké. Přírodnímu materiálu dalo tradiční pařížské studio ultramoderní design. Pořizujete si tak jedinečný šperk s kouskem osobitého pařížského šarmu ve spojení s exotickým přírodním materiálem. Můžete si být také jisté, že tyto náušnice v ČR nikdo jiný nemá, jde o exkluzivní limitovanou sérii, kterou prodává pouze Le Patio. 

Autorská bižuterie Francine Bramli

Bižuterie Francine Bramli, pojmenovaná po její majitelce, vzniká v srdci pařížské čtvrti Marais, která je synonymem esence autentického pařížského životního stylu. Obchod sousedí s dílnou, do které můžete nahlédnout a obdivovat kreativní práci stylistek pod vedením samotné Francine. Nejžádanější jsou náušnice na šroubek. Svojí nápaditostí vás okouzlí také náramky a náhrdelníky. Vše z různých materiálů z celého světa. Převážně se využívá bavlníkový acetát v kombinaci s perletí, krystaly, dřevem, pozlacenou mědí, atd. Při výrobě se striktně dbá na recyklaci a opětovné využití materiálů.

Monika White tuto značku objevila pro Le Patio v roce 2018 a každý rok do ČR dováží  limitovanou edici bižuterie pro ženy, které mají rády neotřelý šarm Pařížanek.

Pěkný den s vůní levandule:) přeje Kateřina Marková R. Pereira

Fotogalerie