LÉTAJÍCÍ KRÁSA...

Odhadem žije na naší planetě 200 000 druhů motýlů, přičemž popsáno je jich kolem 120 000. Ti ostatní stále čekají na své objevitele, ovšem otázkou zůstává, zdali se jich vůbec kdy dočkají. Motýli totiž od nepaměti patří mezi nádherné posly znamení, která nám dávají andělé!

Věřím, že rozhodně nepatříte mezi jedince, kteří by tvrdili, že v životě neviděli jediného motýla! Mám pravdu? Jsem přesvědčen o tom, že těchto nádherných, okřídlených tvorů si lidé začínají všímat čím dál tím víc. Proč? Duchovní energie, kterými je Země shůry zásobena ve vyšší míře, dává i tímto – viditelným a tudíž pro nás, coby nedokonalé jedince jasně najevo, že je něco mnohem víc, něco, co nás přesahuje a v tichosti řídí. (Konec konců Nejvyšší by nám na existenci motýlů a jejich skutečný význam pro naše životní cesty dal zřetelnou odpověď! Ovšem, kde vzít JEHO telefonní číslo, abychom se HO na tuto otázku zeptali?) 

   Říše motýlů je údajně přímo napojená na další okřídlené bytosti, kterými jsou, jak jsem již zmínil, andělé, archandělé a tudíž i víly. Přál bych si alespoň chvíli slyšet komunikaci mezi nimi! Pokud si uvědomíte, kolik nevěřících Tomášů napříč pozemským světem prostřednictvím motýla, či motýlů dostalo jasné znamení, kterému „najednou“ věnovali pozornost a jejich duše i pohled na svět se vzápětí změnil k lepšímu! Jedná se o náhody? V žádném případě, vždyť ty přece neexistují, nehledě na to, že VŠECHNO má svůj důvod! Stejně jako kolem nás prolétávající bělásek, nebo modrásek, či přenádherně zbarvená Vanessa atalanta, kterou každý zná pod českým pojmenováním: Babočka admirál.

   Kdykoli se zahledíme na letícího, na květině či na kameni uvelebeného motýla, zmlkneme a veškerou svou pozornost věnujeme té „létající, barevné kráse,“ která ihned zklidní naši duši, tudíž pozvolna harmonizuje naše energetické pole i čakry! A pokud nám v dané chvíli hlavou probleskne vzpomínka na nějakou situaci z minulosti, ne-li přímo na osobu, která se už neprochází po našem pozemském světě, protože přišel její čas a odešla na onen druhý břeh – jedná se o neklamné znamení. Andělské znamení. Toho, že je tady stále s námi (energeticky!), že nad námi bdí, hlídá nás, nebo nám jen prostřednictvím motýla/ motýlů chce sdělit, že rozhodnutí, které potřebujeme učinit, je správné, že není třeba otálet a udělat to, co chceme! No, a jestliže jste při pohledu na motýla „jen“ v němém úžasu, ale nic Vám hlavou neproběhne, kochejte se pohledem na něj co nejdéle, protože tu chvíli v tichosti a úžasu právě potřebuje Vaše duše a tělo. Někdy se zkrátka opravdu velmi vyplatí JEN DÍVAT. Dívat, a NIC VÍC… Vše ostatní je totiž v daný okamžik, v onu chvíli „TADY a TEĎ“ bezpředmětné a nevykouzlilo by nám úsměv ve tváři, tichý úžas a klid pro naši duši. 

 

Text: Lubomír Nečas, dipl. um., MBA Foto, layout-auf: archiv STYLEnew.cz 

Fotogalerie