Lenoška jako šperk interiérů

Pokud si nevybavujete, kdy jste si naposledy odpočnuli, není to tím, že nevlastníte lenošku? Pohovka pro jednoho, kterou v 19. století proslavila Madame de Récamier, je stále více populárním kusem nábytku moderních interiérů. Le Patio má širokou nabídku lenošek klasických tvarů, ale i v moderním provedení. Tvar lenošky, materiál a barvu potahu si zákazník vybírá dle svého vkusu, protože je žádoucí, aby tento jedinečný kus nábytku v interiéru vyniknul.

Od dob Madame de Récamier nebylo vymyšleno nic lepšího

Lenošku pro jednoho přinesla do evropských salónů v 19. století Madame de Récamier, významná osobnost literárního a politického života, považovaná ve své době za jednu z nejkrásnějších žen. Od té doby pro individuální odpočinek nebylo prakticky vymyšleno nic lepšího. Slavné Davidovo plátno zobrazující Madame de Récamier na své oblíbené lenošce dává vyniknout nejen kráse mladé paní, ale i elegantním tvarům lenošky inspirovaným antikou. 

 

Proč si pořídit lenošku a v jakém stylu

Lenoška je nekompromisně individuální pohovkou – nesedí na ní celá rodina. Je pouze oddána svému majiteli, který si na ní dokonale odpočne po náročném dni, kdy relaxuje u četby, drinku nebo sleduje televizi. Na lenošce jste sami sebou, proto také tento kousek nemusí splývat se zbytkem interiéru, naopak je žádoucí, aby vyniknul tak, jako jedinečný šperk.

Lenoška v interiéru působí vždy odlehčeným, až frivolním dojmem. Dává najevo, že její majitelé si umí užívat života. Proto si zákazníci Le Patia často vybírají lenošky v netradičních barvách a materiálech – např. v sametu. Obligátní neutrální barvy jsou pouze vyhrazené pohovkám pro celou rodinu.

Nabídka lenošek Le Patio

Le Patio vám umožní pořídit si lenošku přesně podle svých představ. Můžete se rozhodnout, zda budete chtít opěrku na levou nebo pravou ruku, lenošku klasických tvarů nebo v moderním stylu. Materiál, vzor a barvu můžete individuálně probrat přímo v showroomu na základě vzorníku s vyškoleným personálem.

 

Ceny produktů z fotografií:

Lenoška Home Spirit v umělém sametu                                      48 750 Kč

Čalouněná lenoška ve stylu Diego Giacometti                            14 500 Kč

 

Fotogalerie