KUKUŘIČNÝ ÚPLNĚK V RYBÁCH

Čtyřiapadesát minut po první hodině úterního dne (21.09.) proběhne úplněk ve znamení Ryb, díky němuž se můžeme dostat do míst, kam se běžně nepodíváme! A právě díky uvedenému astrologickému znamení se z této netradiční cesty do hlubin vlastní duše můžeme vrátit značně obohaceni o nové kvality, poznatky, prožitky a bezmeznou vnitřní sílu!

Už jen pouhý přívlastek, kterým se zářijový úplněk pyšní, tedy: KUKUŘIČNÝ symbolizuje, že příroda má rozhodující slovo a lidský faktor v záležitostech týkajících se chodu přírody a celého Vesmíru je takzvaně odsunutý na druhou kolej. Příroda je mocná čarodějka a ten, kdo naslouchá jejímu hlasu, jejím signálům, respektuje je, nezatracuje, nezavrhuje je, může být na sebe právem hrdý. A právě tak, jako k devátému měsíci roku patří dle přírody sběr kukuřice, která nás může zasytit v mnoha rozličných variantách, patří k září i úplněk. Jeho síla je podtržena číslem DEVĚT, jelikož se odehrává v devátém měsíci roku, a protože devítka je poslední číslicí, uzavírá číselnou řadu, tak i zářijový úplněk procházející znamením Ryb (není náhoda, že toto znamení pro změnu uzavírá celý astrologický cyklus, že znamení Ryb je nejkomplikovanější, protože v sobě jako jediné ze všech 12 znamení zvěrokruhu zastupuje a má „něco“ z každého z předešlých 11 znamení!) uzavírá další etapu našeho života. Něco nenávratně končí, zcela NOVÉ přichází a začíná!  

ZBAVTE SE NEPOTŘEBNÉHO A MŮŽETE POSTOUPIT „KE HVĚZDÁM“!

Komplikovanost Ryb značí, že jsou přirovnávány např. k chameleonům, protože jsou charakterově nevypočitatelné. Nikoli však v negativní konotaci, ale naopak. Dokáží bravurně skrývat to, co nechcete, aby kdokoli druhý viděl, cítil, rozpoznal, aby zkrátka nebylo zřejmé, kde je jejich tzv. Achillova pata. Pro Ryby má tento charakterový rys obrovský význam, protože posiluje jejich bytí. Jsou si jistější v kramflecích, mají pocit, že jsou neohrožené. Ovšem, je pravdou, že každá mince má dvě strany, bez zla bychom neměli možnost poznat dobro a patřičně je ocenit. A v tu chvíli je zapotřebí zmínit i empatii, intuici a navýsost někdy až neuvěřitelnou kreativitu – tímto vším se u tohoto vodního znamení dorovnává ona nevypočítatelnost. Zajímá Vás, zda stejný bude i zářijový úplněk? Ano! Bude nevypočitatelný pro každého – bez rozdílu na astrologické znamení zvěrokruhu, ve kterém je zrozen, kdož se domnívá, že je neohrozitelný, že má vše pod naprostou kontrolou, že je téměř dokonalý! Protože z čista jasna se zásahem osudu (chcete-li zásahem právě energii tohoto úplňku) dostane do pozice, kdy by měl vyčistit svou duši od veškerého marastu, který si v ní střádá. Jsou to všechno nízké energie, které nás – ať už chceme nebo nechceme. Je potřeba se toho, co nás tíží a co v těchto dnech vypluje na povrch nebo co budeme hodně intenzivně cítit, co se nám díky energii myšlenek „opět“ otevře a je nám nepříjemné – VYHODIT! Jak na to? Jednoduše! Přiznat si skutečnost, že právě „tohle“ nás tíží a rozhodli jsme se toho jednou provždy zbavit. V případě, kdy si jedinec myslí, že to nezvládne sám, může požádat o pomoc nebeské či nanebevzaté bytosti: Anděle, Archanděle, Ježíše Krista, Panenku Marii či přímo – což je nejideálnější forma řešení: NEJVYŠŠÍHO, danou záležitost/záležitosti jemu/jim pomyslně ve svých dlaních předat a požádat o rozpuštění veškerých negativních energií a záležitostí do formy té nejsilnější energie: všudypřítomné Lásky. Jak poznáte, že jste uvedené provedli správně? Tím, že budete cítit, jak se Vám ulevilo. Že Vám pomyslně ze zad spadl batoh, který jste třeba i několik let na sobě táhli. Či, že Vám spadl balvan ze srdce … Naprosté uvolnění, osvobození, pročištění … - a tímto krokem se dostáváte ihned do vyššího duchovního levelu, k čemuž Vám samozřejmě celá redakce STYLEnew srdečně (s předstihem) gratuluje. Ostatně: PŘEJ a BUDE TI PŘÁNO, DEJ a BUDE TI DÁNO! Mějte se všichni bez rozdílu vůbec nejlépe a tak, jak si sami toužebně, od srdce a bez sebemenších pochybností a obav přejete!

Text: Lubomír Nečas, dipl. um., MBA, Foto-AUFdesign: www.STYLEnew.cz