KOUZELNÝ SVĚT

Jsou tak blízko nás a přitom tak vzdálení – víly a jednorožci! Jejich síla a veskrze láskyplné energie radosti, vášně, uzdravování a napravování nejrůznějších psychických, či fyzických nesouladů jsou fascinující.

Pokud si jejich existenci nepřipouštíte, je to velká škoda. Své o tom ví, zřejmě nejvíc, americká spisovatelka, fejetonistka zaměřující se na spirituálno a léčitelství Doreen Virtue. Ta, která je celosvětově proslavená svou každodenní komunikací se světem nebeských bytostí – archandělů, andělů, nanebevzatých mistrů… atd. Dáma, jejíž originální knihy, příspěvky a v neposlední řadě vykládací karetní sety pomohly milionům lidí napříč celým světem! 

 

Víly jsou přírodní andělé! 

Jsou natolik křehké a jemné, že jejich láskyplná energie je v případě živých bytostí vnímána na jemnohmotné energetické úrovni. A pochopitelně v přírodě! Možná to nevíte, ale víly, které jste měly dosud spojeny s říší pohádek, jsou skutečné elementární bytosti, označované za přírodní anděle. Díky velmi úzkému propojení se Zemí jsou to výtečné léčitelky a každému, kdo je o to požádá a nepochybuje o jejich existenci, mohou pomoci ve vztahových záležitostech, při zdravotní potížích, ale i v oblasti financí. Doreen Virtue vytvořila tyto úžasné a zároveň jednoduché vykládací karty, MAGICKÁ POSELSTVÍ VÍL a KOUZELNÍ JEDNOROŽCI, s nimiž si poradí i naprostý začátečník. Každá karta má svůj nádherný obrázek a poselství nebo odpověď určené každému, kdo s tímto vykládacím setem pracuje. Karty jsou vhodné jak pro dospělé, tak pro děti. A pokud chcete pomoci někomu, kdo pomoc právě potřebuje a požádá vás o ni, není nic snazšího, než se „poradit“ s Magickými poselstvími víl! 

Vedle výše popsaných éterických bytostí přicházejí nyní na řadu poslové dobra, nositelé štěstí, dobré vůle, úspěchu a blahobytu. Jednorožci. Tyto, taktéž elementární bytosti jsou vnímány jako silní, bájní tvorové a symboly Lásky. Jednorožec bývá nejčastěji vyobrazován jako nádherný kůň (kůň je v ezoterice a duchovnu symbolem vytrvalosti, trpělivosti, síly, sebevědomí, moudrosti a také každodenního putování Slunce po obloze), kterému z místa tzv. třetího oka vyrůstá dlouhý roh spirálovitého tvaru. Jednorožec má nevinný, přitom hypnotizující až uhrančivý pohled. Jsou to okřídlení tvorové často doprovázeni vílami. Snad i proto, že právě jednorožci mají z celého království elementárních bytostí (skřítci, víly, mořské víly…) nejčistší energii. Proto nám mohou dnes a denně připomínat, kdo skutečně jsme. A zatímco andělé, podle Doreen, působí především přes srdce, jednorožci přes duši. Stačí je k sobě přivolat a požádat o pomoc. Tito ušlechtilí tvorové hledají především ty, kteří vyzařují Světlo a vidí víc než jen a pouze sebe samotné. Ty, jež touží pomáhat druhým a svět měnit k lepšímu. Jednorožci rozpouštějí a uzdravují ty nejhlubší a nejpronikavější rány v duších. Šíří výlučně Boží lásku. Řekněte sami, není svět víl a jednorožců se vším všudy veskrze kouzelný?     

 

 

SOUTĚŽ pro Vás! 

Jeden z těchto vykládacích karetních setů můžete vyhrát, pokud tento článek budete sdílet na svém facebookovém profilu, správně odpovíte na soutěžní otázku a štěstí bude stát při vás! 

Soutěžní otázka: 

Jak se jmenuje známá herečka, která na STYLEnew.cz pravidelně přispívá svými originálními postřehy na filmové novinky?

 

 SOUTĚŽ UKONČENA. DĚKUJEME. TĚŠTĚ SE NA DALŠÍ SOUTĚŽE.

Fotogalerie