Koupelnové sady z filipínské perleti – luxus pro každého

Koupelnové sady z filipínské perleti – luxus pro každého

Mysleli jste, že obměnit design vaší koupelny bude časově a finančně náročné? Koupelnové sady z filipínské perleti vás přesvědčí o opaku. Sadu tvoří kalíšek, dvě mističky a box na kapesníky, ale lze je dále libovolně rozšiřovat či měnit o další misky a tácky. Bílá, krémová, hnědá či zlatá perleť je k dispozici také v mozaikové povrchové úpravě. Tato kolekce výrobků z mušlí Capiz byla vyrobena speciálně pro Le Patio.

Luxusní koupelna s minimem investic

Koupelny bývají často opomíjenými částmi našeho bytu. Jednou vytvoříte design, který se těžko obměňuje. Le Patio vám s obměnou koupelnového designu pomůže snadno – pořiďte si stylové sady z filipínské perleti tvrzené speciální pryskyřicí, které prakticky vyřeší omezené odkládací plochy v koupelně a navíc budou působit luxusně. K dispozici v bílé, zlaté a hnědé barvě. Povrchová úprava je buď mozaika, nebo jemná rytina zdůrazňující přírodní vrstvy perleti.

 

Filipínská perleť a její využití

Perleťové výrobky dovážené Le Patiem jsou z mušlí Capiz, které se vyskytují pouze ve filipínských vodách. Capiz je pevný a tvárný, požadovaných tvarů je dosaženo tvrzením speciální pryskyřicí. Všechny výrobky jsou voděodolné. Dekorativní mističky se uplatní nejen ve vašich koupelnách, ale i při stolování a jako dekorace v bytě. 

 

Ceny produktů z fotografií

 

Krabička na ubrousky       890 Kč

Kalíšek                                 490 Kč

Miska na mýdlo                 350 Kč

Tácek na ručník                 610 Kč

 

Fotogalerie