Kosmetika NA MÍRU má jméno Gisèle Delorme

Francouzská profesionální značka s téměř 40ti letou tradicí se v České republice objevila teprve před třemi roky. Na trh ji přivedla Magdalena Ismail Křelinová, která má salon na Národní třídě. Zde též školí nové zájemkyně o tuto značku. Paní Magdalena po ukončení studia na VŠE pracovala ve firmách, které se zabývaly kosmetikou. Jako obchodní a marketingová  manažer pro ČR a SR, postupně uváděla na trh značky DUCRAY, A-DERMA, AVENE, ELANCYL KLORANE. Nakonec se rozhodla pro vlastní cestu, odjela do Paříže a vybrala si značku GISELE DELORME a s firmou GISELE DELORME FRANCE podepsala v roce 2013 smlouvu o výhradním zastupování pro ČR.

            

Gisele Delorme je od svého počátku zaměřená na profesionální  kosmetický trh – wellness a spa salony, kliniky,  kosmetické salony a hotelové spa. Pečuje o obličej, tělo i vlasy.

Gisele Delorme poskytuje profesionálním kosmetičkám svobodu při práci, s ohledem na jejich zkušenosti. Podle pleti zákaznice přistupuje každá kosmetička k individuální kombinaci přípravků.  Kosmetička s klientkou provede diagnózu a vyslechne si klienta a jeho přání. Podle toho klientce připraví individuální péči a také jí připraví a namíchá tu správnou kosmetickou péči, kterou klientka žádá, a která odpovídá potřebám její pleti.   

Přípravky Gisèle Delorme jsou bez alkoholu, bez minerálních olejů a parabenů. Jejich složení jsou formulována tak, aby umožnila vzájemnou synergii účinných látek a kombinovatelnost jednotlivých produktů s vysokou koncentrací.

Oblíbená jsou vysoce koncentrovaná esenciální séra, která poskytují okamžité řešení pro prioritní potřeby pleti. Mohou být aplikována samostatně, v čisté formě nebo v kombinaci s jinými přípravky z řady Gisele Delorme.

Koktejly krásy jsou zde namíchány z:

- 100% přírodních esenciálních olejů

- rostlinných výtažků (z květin, ovoce, rostlin)

- mořských výtažků

- vitamínů

- bio-technologických ingrediencí

Gisele Delorme  je výzvou pro kosmetičky. Je pro ně alchymií, která je baví. Mohou své klientce namíchat koktejl na přání. Gisele Delorme  poskytuje klientkám pocit mládí a krásy.

                                      text : Eva Filipová     fotografie : Dagmar Hájková

Fotogalerie