KDO NEHRAJE, NEVYHRAJE!

Co nevidět se v kalendářích objeví datum: 24. prosinec 2019 a snad celý svět bude od kuropění v netrpělivém očekávání na tu kouzelnou večerní chvilku, kdy zazvoní zvoneček, rozzáří se stromeček a pod ním dárky od Ježíška! Těšíte se? Všichni v naší redakci se už nemohou dočkat, a abychom Vám to čekání zpříjemnili, ve spolupráci s nakladatelstvím SYNERGIEPUBLISHING jsme pro Vás připravili VELKOU VÁNOČNÍ – ANDĚLSKOU SOUTĚŽ. Celkem 6 z Vás může vyhrát „magický“ a veskrze andělský balíček obsahující tři sady vykládacích karet a jako bonus navíc malé inspirativní karty s výmluvným názvem „Myšlenky srdce“!

*ANDĚLSKÁ INSPIRACE

Tento nádherný soubor čtyřiačtyřiceti vykládacích karet byl vytvořen s přáním přivést Vás blíže k okřídleným strážcům z duchovních světů a božích poslů, kteří jsou od vzniku pozemského světa důležitou součástí různých náboženství a kultur. Autorka Kim Dreyer, která se – což je velmi zajímavé! – narodila v městě diamantových dolů Kimberley jako jedno z dvojčat, císařským řezem 6 týdnů před termínem. Obě dvojčátka musela být oživována, protože nedýchala, což Kim vnímá jako jeden velký dar, kterého se jí m. j. od Stvořitele dostalo. Je tedy logické, odkud se bere její radostná kreativní tvorba, která má druhým nejen přinášet pohlazení po duši, ale zároveň poučení, rady a především pak inspiraci na každý den jejich života. Kim tvrdí, že karty tvořila jako povznášející inspiraci, aby prohloubila poznání těch, kteří si karty zakoupí, dostanou dárkem a oblíbí si je. „Chci, aby se každý mohl posílit v napojení na energie svých andělů!“     

*POSLOVÉ SVĚTLA

Zajímá Vás, co Vám chtějí „právě teď“ sdělit andělé? V tom případě by bylo příhodné, abyste měli někde po ruce komplet Doreen Virtue nazvaný POSLOVÉ SVĚTLA, tedy set 44 nádherných vykládacích karet pochopitelně obsahující i knihu s podrobnými výklady, doplněními k té či oné kartě a konkrétní poselství. Poslové světla, tedy andělé, Vám za pomoci těchto karet pomohou zjistit, jaké je Vaše životní poslání, jak můžete řešit partnerské vztahy, jak se zařídit v té či oné pro Vás právě stěžejní záležitosti, ať už se týká čehokoli! Pro miliony lidí napříč světem jsou tyto karty nedílnou každodenní pomůckou, k níž se obracejí nejen v závažných situacích, jež musí řešit, ale i „jen tak,“ když jim jejich zrak padne právě na přebal těchto vykládacích karet, protože vědí, že „teď“ jim zkrátka chtějí Poslové světla „něco“ sdělit…    

*ANDĚLSKÉ MODLITBY 

Tyto karty vytvořil dnes jedenatřicetiletý duchovní učitel Kyle Gray. ANDĚLSKÉ MODLITBY jsou silným duchovním nástrojem, který Vám umožní spojit se s hlubokou moudrostí a léčivou podporou andělů veskrze pozitivním a velmi praktickým způsobem. Zářivé moderní obrazy společně s tradiční symbolikou naplňují tento dárkový vykládací komplet láskyplnými poselstvími od andělů, archandělů, stejně jako od božské matky a božského otce. A co víc! Každá z čtyřiačtyřiceti originálních karet Vám také nabízí silnou afirmativní modlitbu, jež Vám bezesporu pomůže vyřešit konkrétní výzvy, kterými právě ve svém životě pocházíte k nejvyššímu dobru všech zúčastněných. Kyle vůbec nepochybuje, že andělé byli a permanentně jsou každému z nás nablízku a proto víc, než kdokoli jiný rozumí i obtížným situacím, jež nás mohly potkat v minulosti. ANDĚLSKÉ MODLITBY Vám tedy pomohou m. j. i odevzdat vše, co už vůbec nepotřebujete, abyste už „konečně“ byli opět zcela svobodní a nikoli svázáni s něčím, co si vlečete např. ze svého minulého života. Se svými průvodci si časem vytvoříte svůj vlastní jazyk a tento balíček karet se stane Vaším přítelem a silnou spirituální oporou.   

BONUS NAVÍC: *MYŠLENKY SRDCE

Kapesní vydání čtyřiapadesáti inspiračních karet od věhlasné Louisy L. Hay jsme si pro Vás ve spolupráci s nakladatelstvím SYNERGIEPUBLISHING připravili jako bonus k výše uvedeným třem karetním – vykládacím setům. S MYŠLENKAMI SRDCE můžete meditovat s kartou, kterou si vytáhnete. Ale co víc! Autorka, která už bohužel není mezi námi, přešla na onen druhý břeh, doporučuje, abyste si právě tyto inspirační kartičky rozložily po svém bytě či domě, v autě, v práci, nebo kdekoli jinde, kde Vám budou co nejvíce na očích. Po přečtení Vám ihned dojde, co je třeba „dělat“. Vězte, že bez ohledu na to, co se děje ve Vašem životě, bez ohledu na to, jak těžké věci jsou, v samém středu Vašeho já jste v bezpečí a celiství a navždy budete. Čili vizualizujte si, jak se všechna Vaše omezení jedno po druhém ztrácí, dokud nebudete v bezpečí a uzdravení!

www.synergiepublishing.com

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

* SOUTĚŽE se mohou zúčastnit výlučně osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

*V případě, že se chcete dostat do slosování, je třeba, abyste tento soutěžní článek sdíleli na svém FB profilu. Stejně tak je zapotřebí, abyste FB stránku našeho časopisu: NEW-STYLEnew a taktéž FB stránku: NAKLADATELSTVÍ SYNERGIE vložili mezi své oblíbené. Po uzavření soutěže tyto body budou na základě losování v případě výherců zkontrolovány.

*Společnost vlastnící sociální síť FACEBOOK není pořadatelem této soutěže a nemá s ní nic společného.    

*SOUTĚŽ začíná běžet v první adventní neděli tohoto roku, tedy 1. prosince 2019 a končí ve čtvrtek 12. prosince 2019 o půlnoci, abychom následně stačili zkontrolovat došlé odpovědi, vylosovat výherce a co nejdříve jim odeslat výhry.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Kde se nachází Kimberley (hlavní město), kde se narodila Kim Dreyer?

DĚKUJEME VÁM ZA PROJEVENÝ ZÁJEM, V TUTO CHVÍLI BYLA SOUTĚŽ UKONČENA. 

JMÉNA VÝHERCŮ BUDOU NÁSLEDNĚ ZVEŘEJNĚNA NA NAŠÍ FB STRÁNCE: New-STYLEnew

Fotogalerie