KAKAOVÁ CEREMONIE - VERONIKA KREMZOVÁ...TA, CO VYRÁBÍ NÁRAMKY A MILUJE TO

KAKOVOU CEREMONIE

 

Rituál k otevření našich srdcí proběhne v PRAZE už 15. ledna v 18:00 v čajovně ŠAMANKA.

 

Kakaovou ceremonii vede moje skvělá kamarádka Lucka, kterou jsem poznala na svých cestách. A je to opravdu výjimečný zážitek. ❤️

A jak jsme mnozí už v září poznali účinky RITUÁLU kakaa, tak víme, že není jen dobré, ale opravdu rozehřeje naše srdce...

Budu zde pro opět Vás tvořit náramky, které ponesou zaměr, jenž si na ceremonii přinesete... 

Máte chuť přijít? Napište mi v odpovědi na  email - vvv@osobninaramek.cz  abych pro Vás rezervovala místo.

Vítáme všechny, takže i přátele a rodinu. Můžete také použít tento přednastavený email pro rezervaci místa (ev. objednávku náramků).

Odeslat email s REZERVACÍ

Omlouvám se Vám též, že dávám vědět až tak pozdě, ale do poslední chvíle jsme neměly s Luckou jistotu, zdali ji stihneme v tomto termínu zrealizovat. Ale náš vnitřní hlas volá, že musíme, ačkoli je to (vím) narychlo!

Ještě náležitosti:

•15. 1. od 18 až (asi) do 20:00 (pro vytvoření náramku zde mohu být opět dříve). Když budete mít více času, určitě zde posedíme.

• Čajovna ŠAMANKA, Hálkova 8, Praha 2, Nové Město 

• Vstupné na ceremonii je 390 Kč (platí se na místě - Lucce) 

• Pokud budete chtít vytvořit náramek, při této akci bude jeho cena 900 Kč.(Prosím dejte mi vědět dopředu, abych si rozplánovala čas a stihla je vytvořit všechny, ev. bych je udělala s předstihem, ať ho při ceremonii máte. A protože mi včera dorazila zásilka s dalšími božskými kameny - hurrááá - bude opravdu z čeho vybírat).

 

❤️ Tak to vypadá, že to bude nádherný večer! Moc se těšíme!

S láskou,

Vvv.

"ta, která vyrábí náramky a miluje to"