JÓGA UMĚNÍ POZORNOSTI

Elena Browerová – Erica Jagová

JÓGA 

UMĚNÍ POZORNOSTI

Kniha, která vás změní, probudí, rozsvítí vaše světlo a poskytne životní sílu. Něžně vás uvede do jógové praxe, osvěží mysl, otevře srdce a pohladí duši. Soubor ásan vychází z tradice hathajógy. Každá sekvence vede k vnitřní praxi, naslouchání, respektu, důvěře a léčení. Pět modelů pohybových pasáží a meditací nabízí nový úhel pohledu na život. Do každé praxe vás uvede inspirativní osobnost: např. autorka  Gabrielle Bernsteinová, kreativní ikona Donna Karanová nebo držitelka Oscara Gwyneth Paltrowová.

 

  

Čas od času spatří světlo světa kouzelná kniha, která vás navždy změní, probudí, rozsvítí vaše světlo, poskytne studnici sil, vytvoří oázu léčení a mládí. Právě takovou knihou je Jóga – umění pozornosti. Něžně vás uvede do jógové praxe, osvěží mysl, otevře srdce a pohladí duši.

lékař MARK HYMAN

 

Elena a Erica vytvořily léčivý dar pro všechny. Krása, moudrost a umění soustředění nejen posílí jógovou praxi, ale dovede vás k hlubšímu poznání a přijetí sebe sama. Svůj výtisk budu střežit jako oko v hlavě po dlouhá léta!

KRIS CARROVÁ,  spisovatelka, autorka bestselleru Bláznivá sexy dieta

 

Elena byla moje první učitelka jógy a dodnes jsem šťastná, že jsem svoji cestu jógy začala s ní. Kniha ztělesňuje její učení a bytí –  je rozsáhlé, pozorné a krásné.

EVA MENDESOVÁ, herečka

 

 

 V každé pozici, komunikaci a vztahu můžeme nabídnout umění naší elegantní a plynulé pozornosti.