Ježíšek naděluje společně s ALPOU dárečky pro celou rodinu

Bylinná koupel, heřmánkový šampon a pleťový krém s mateří kašičkou jistě potěší zejména dámy. Masážní krém, balzám a známá francovka se hodí každému, koho občas pobolívá nějaký ten kloub nebo sval. Získejte 3 dárkové kazety od ALPY a potěšte sebe i své blízké.

Kdo by neznal ALPU francovku? Portfolio společnost ALPA je však značně široké. Pojďte soutěžit s námi dárkové sady od ALPY!

 

ALPA vám přináší Bylinkový set:

APIKO pleťový krém s včelí mateří kašičkou vyživí, ochrání a stimuluje regeneraci pokožky. ALPA bylinná koupel s přírodní eukalyptovou silicí a silicí z máty peprné vám připraví koupel, která přinese úlevu po fyzické námaze a nechá příjemně odpočinout vaše smysly. Bylinný šampon s heřmánkem zase dodá vašim vlasům lesk a zářivou barvu.

Konopný olej – pečovatel k nezaplacení

Konopí - rostlina původem ze střední Asie si našla svou cestu prakticky do celého světa. Konopný olej, který se získává lisováním semen rostlin rodu konopí, přesněji z tzv. technického konopí neobsahujícího THC. Všestranné účinky konopného oleje lidé využívají již po celá tisíciletí, dnes je na vzestupu zejména jeho obliba v kosmetických a masážních prostředcích. 

Těšit se můžete na Konopný set:

Bolavé klouby? Namožené svaly? Pohmožděniny? 

Sport, turistika a dostatek pohybu obecně nám přináší řadu pozitiv, pokud ale radostí z pohybu zapomeneme na umírněnost a dáme našemu tělu pěkně zabrat, budeme potřebovat regeneraci. ALPA vám přináší pomocníky na vaše bolístky v podobě ALPA kazety:

SOUTĚŽ:

Pro 3 z vás máme připraveny 3x dárkovou sadu od společnosti ALPA. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a správnou odpověď napsat do soutěžního formuláře. Děkujeme.

 

Soutěžní otázka: V jakém balení je k dispozici Alpa masážní krém?

a) 100 ml

b) 150 ml

c) 250 ml

      

SOUTĚŽ UKONČENA.

MOC DĚKUJEME A TĚŠTE SE NA DALŠÍ SOUTĚŽ UŽ V NOVÉM ROCE .

 

Fotogalerie