Janek Ledecký se klaní andělům v novém videoklipu

Zpěvák Janek Ledecký natočil klip ke svému singlu Nedotýkejte se andělů. Píseň, která je stěžejní skladbou jeho posledního muzikálu Zapomeňte na Shakespeara!, dostala nečekanou vizuální podobu díky spojení s novým cirkusem. 

„Písničku Nedotýkejte se andělů jsem prověřil na loňských letních open-air koncertech i na vánočním turné. Ještě se mi nestalo, aby jakákoli moje novinka měla takový ohlas, a proto jsem se rozhodl ji vybavit obrazem, který celé to vyprávění posune ještě dál. Vsadil jsem na Davida Vana. Mám velkou slabost pro nový cirkus a ti, co se mu věnují, potřebují strážné anděly víc než kdokoli jiný. Ale možná, že jsou to naši strážní andělé a to, co předvádějí, je jenom trénink na všechno, co je s námi čeká,“ říká ke klipu Janek Ledecký.

Singl natočil Ledecký v produkci skupiny Sarah & The Adams a vydal ho na podzim těsně před premiérou hudební komedie Zapomeňte na Shakespeara!, jejíž se stal ústřední skladbou.  Písničce (nejen) o křehkosti a zranitelnosti umělecké duše dal v klipu nový rozměr autor scénáře a režisér David Van spolu s umělci z nového cirkusu.

Janek Ledecký má na letošní rok velké plány. V souvislosti s písní Nedotýkejte se andělů, totiž prozradil: „Když jsme začali singl natáčet, tak mi došlo, že aniž jsem to plánoval, tak jsem začal točit novou desku.“

Foto: archiv Janka Ledeckého 

Fotogalerie