JAK SI UDRŽET HOJNOST A PŘIVOLAT PENÍZE

Chcete mít finanční dostatek a žít v hojnosti? Pak můžete využít následující techniku, která už léta funguje napříč světem! Budete potřebovat pár mincí a slova od římské bohyně úspěchu, blahobytu a štěstí – Abudancie, která vám přinášíme…   

 

ABUNDANCIA je taktéž považována za ochránkyni veškerého bohatství, investic a úspor. Bohužel se na ni již docela zapomnělo, nicméně ze světa nezmizela. Je to vysoký duch světla a můžeme se k ní utíkat i dnes. Může nám všem velmi pomoci. V římské mytologii přinášela lidem ve spánku peníze a obilí a vytřásala své dary z rohu hojnosti. 

 

„Jsem proud ukazující cestu k úžasnému zdroji všeho! 

Je mi velkým potěšením odměnit vaši snahu a upadám do extáze při zaznění vděčnosti a radosti poté, co je někdo zachráněn mým přičiněním. 

Jsem zde, abych vám posloužila 

a pomohla vám k nepřetržitému finančnímu blahu 

a k nalezení ukrytých pokladů, o kterých ještě nevíte.“

 

ABUDANCIA pomáhá přitahovat hojnost ve všech ohledech, pomáhá ochraňovat cennosti, finanční investice, těm, kteří k ní s pokorou vzhlížejí, napomáhá činit jen ty správné kroky k nabití finančních prostředků a osudově zapříčiní, aby takový člověk neudělal něco, čím by mohl zkrachovat, zbankrotovat, přijít neuváženým rozhodnutím o větší finanční hotovost…atd. 

Tato bohyně je vnímána jako velmi laskavá nebeská hostitelka, která se neustále ptá, zda-li něco nepotřebujete, protože je blahem bez sebe, když vám může pomoci a splnit každé přání. Ostatně ona sama říká: 

 

„Rovněž vcházím do vašich snů a v nich vám odpovídám na všechny otázky, které v sobě nosíte o svém hmotném zabezpečení ve formě peněz, investicích, vysokém finančnictví… NIKDY NEZAPOMÍNEJTE, že finance mohou pohánět veškeré bohulibé zdravotní projekty a poskytují vám svobodu a čas. Stejně ale tak NIKDY NEZPOMÍNEJTE, že peníze mohou být i vaší pastí, jestliže si kvůli nim začnete přidělávat starosti, necháte se jimi ovládat a díky nim budete namísto LÁSKY žít ve strachu! Tehdy přicházím já, zbavuji vás všech nízkých a nejnižších myšlenek 

a negativních energií, které na základě Vaší žádosti přetransformuji 

a převedu Vás na cestu blahobytu.“

CO JE TŘEBA UDĚLAT?

 

S naprostou důvěrou v existenci Abundancie, sílu Nebes a skutečnou touhou, aby Vám pomohli, si do ruky, kterou nepíšete (to je ruka, která přijímá!), vložte jednu či více mincí – dle toho, jak to v daný okamžik sami cítíte, zklidněte se tím, že se několikrát zhluboka a pomalu nadechnete a vydechnete, načež proneste: 

 

KRÁSNÁ ABUDANCIE, PŘEJI SI BÝT JAKO TY – BEZSTAROSTNÁ/Ý A PLNÁ/Ý VÍRY, ŽE MÉ POTŘEBY 

JSOU JIŽ NAPLNĚNY.

POMOZ MI NAHRADIT VŠECHNY STAROSTI S PENĚZI RADOSTÍ A VDĚČNOSTÍ.

POMOZ MI ZVEDNOUT PAŽE K NEBI, 

ABY BYLO OCHOTNÉ MI POMOCI.

DĚKUJI TI ZA TVÉ VEDENÍ, DARY, OCHOTU A OCHRANU.

JSEM TI NESMÍRNĚ VDĚČNÁ/Ý, PLNÁ/Ý RADOSTI 

A SPOKOJENOSTI.

 NECHÁVÁM VŠEMU ZCELA VOLNÝ PRŮBĚH 

A JSEM SI JISTÁ/Ý, ŽE JE O MNE PLNĚ POSTARÁNO, 

JAK NYNÍ, TAK NAVŽDY.

DĚKUJI, AMEN…

 

 

TEXT, FOTO: LNproduction